Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

hayvanseverler olarak şikayet edelim!

castiel

Gümüş 1 Üye
bu nee ya? millet kafayı yemiş x/ facebookda zerrin sütuk adlı şahıs 13 yaşında şok etti beni.önce bu kız face de resimler paylaşmış kedileri keserkenki resimler!!! gerçekten iğrenç resimler hani buraya koymam bile x/ elleri kanlı bisürü resmi var.satanistim diye geçiniyomuş kendisi.özenti gençlik ama fazla ileri gtmiş hali.kızın tipinden de anlaşılıyor bizde geçtik o özenti dönemlerden benden küçük olduğu için anlayışla karşılaırm ama ben ne kedi kestim nede psikopat özentisi oldum kurukafa meselesi vardı bi okadar bide metalciyim diye geçinirdik işte. ama bu kızın yaptığı artık özentiliğide geçti insanlık dışı ve mide bulandırıcı oldu.hayvanları çok seviyorum hani bi an kaplumbağama zarar verdiğini hayal ettim ....:(

tüm hayvanseverler çok kızgın.buna nefret dolu bi grup açmışlar üye olmanızı tavsiye ederim ordan şikayet edilebiliyo gazeterede yazıldı aslında ama pek bişi yapan yok! işin en acı kısmı ailesinin kızı hakkındaki yorumları...ne demiş biliyomusunuz? kızımız veteriner olcak ondan kesiyor...evet aynen böle.veteriner olmak isteyen biri olarak bu anneyi kınıyorum.böyle bi aileden böyle bi evlat çıkması çok doğal.herkes aynı fikirde ailecek psikoloğa gitmeliler.dehşet bişi bu.resimlere bakmak isteyen o gruba üye olsun orda gözüküyor x/ hepmz şikayet edelim.sağolsunlar çok hayvasever var ve hepsi birlik olmuş yabancılar bile var.türkiye bişi yapmazsada onlar bişi yapsın bu duruma! çok üzüldüm gerçekten.neyseki annesi doktor olcak dememiş ki ilerde katil olabilir.tehlikeli.zaten yaptığı yorumlar kızın daha da beter "kedinin çığlığından duyduğu zevkten" tutun "bebekleri kesme isteği" evet ...bunları yazan 13 yaşında biir kız...diyecek bişi bulamıyorum burası site diye tam yorum yapmıyorum yoksaaa .....neyse sizle paylaşmak istedim çünkü hepimiz hayvanlar konusunda hassasıs o kedinin yerinde kaplumbağamız köpeğimiz kuşumuzda olabilirdi bian fizik kimya miniğe baktım ...yok böyle bir şey gerçekten....

benim facebook hesabım yok ama haberlerde ya da gazetelerde çıkmıştı bu olay, gerçekten olcak iş değil.. esefle kınıyorum. kedileri de çok severim ya... yaptığı hareketin cezasını alır umarım

http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Yalova-Turkey/Zerrin-Sukut-igrenc-mahlukat-adi-rezil/130828866932494?ref=ts&ajaxpipe=1&__a=6 burda grup cnm.umarım alır cezasını x/

linke tıkladım fotolar acıldı. ama benim kastettigim (haberlere cıkan mahlukat) sanırım uzak doğudan bi kızdı. bu da Türkiye şubesi olmaya çalışmış demek ki... yazık
hatam varsa affola

resimler çok mu iğrenç açmadan önce sormak istedim

http://www.facebook.com/group.php?gid=144794845544771&ref=search burda bu cani kişiyi sevenler diye grup açmışlar :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :( :( :(

Geri