Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hector ve Arkadaşları..

Denibo

Yeni Üye
mailto:/2w6us69.jpg
mailto:/i77rq9.jpg
mailto:/2i8xdw8.jpg
mailto:/213i29v.jpg
mailto:/14cejbb.jpg
mailto:/sxndiv.jpg
mailto:/91dyy1.jpg
mailto:/mjtu6r.jpg
mailto:/2cifz8m.jpg
mailto:/2gwdshk.jpg
mailto:/no6p8l.jpg
mailto:/2d8evwl.jpg
mailto:/315btxf.jpg
mailto:/2ui99hz.jpg
mailto:/2qkjvpj.jpg
mailto:/nvpbhg.jpg
mailto:/2i20u9v.jpg
mailto:/2z6ch6p.jpg
mailto:/2czxd7k.jpg

Kaplumbağalarımı henüz çekemedim fotoğraflarını yeni değiştirdiğim için bunların hepsi tek tek benim cocuklarım cok bağlıyım hepsine

Hector Köpeğim : 3.5 Yaşında Macar Rottweiler
Cancan Kuş : 5 Yaşında Hollanda Muhabbeti

Diğerlerinin henüz yaşları yok imkanım olsa evimi komple hayvanlarla doldurucam ama imkanlar bunlarla kısıtlı malesef daha detaylı fotoğraflar terraryumları kaldıgı ortamları vs çekicem Maşallah demeyi esirgemeyin

Hepsi çok güzeller benimde hayalim birçok hayvan olan bahçeli bir evde yaşamak . Kertenkelelerin türü nedir acaba ?

Cvp: Hector ve Arkadaşları..

semender zehirli değildir herhalde altı renkli.

iguanaların tasmasına bayıldım. ilk defa böyle bir ürün olduğunu gördüm. iyi düşünmüşler.

cem' Alıntı:
semender zehirli değildir herhalde altı renkli.

iguanaların tasmasına bayıldım. ilk defa böyle bir ürün olduğunu gördüm. iyi düşünmüşler.

yok hocam zehirli değil ateş karın semender diye geçiyor iguana tasmasını kendim yaptırdım bi dostuma tr de ince kalitesiz var zaten çok az yerde bulunuyor sahile çıkıyoruz bi elimde iguana bi tarafta hector çok zevkli oluyor :t65y:

Resimleri koymadan önce başka bir başlıkta daha aynı sözleri sarfetmiştim ama görünce daha bir başka oldu. Artık siz onları değil de bu kapasite ile onlar sizi evde misafir ediyor bence. Keşke herkes sizin kadar hayvan sevgisi ve bakımı konusunda titiz olsalar. Gerçekten tebrik ediyorum sizi, bu kadar farklı türleri bir arada bakmak kolay iş değildir.

berkay o tasmayı ilgili firmalara gönder belki üretim haklarını alan olur. iyi düşünmüşsün tebrik ederim.

Hepsine sağlıklı bir ömür dilerim. Özellikle iguanaların renkleri çok güzel bence.

Geri