Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hep Beraber,El ele...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gonzimmm

As 2 Üye
Bildiğiniz gibi site ne yazıkki teknik bir sorundan dolayı hacklendi.
Neyse,site ne yazıkki tamamen silindi.
Tüm üyelikler,tüm bilgiler her şey..
Ve şuan 11 üye filanız.
Sitemizi eski haline döndürebilmek için hepinizin katkılarınızı bekliyoruz..
Örneğin sitenin açıldığına dair sitenin eski üyelerine msn den veya özel mesajla bildirebilirsiniz...Henüz kimse yok ve bilmiyorlar..Yaklaşık bir 10 günlük tatilimiz var..Günde bir 10 dakika bile sitenin gelişmesine çok büyük katkı sağlar.

İstediklerimizmi ?
Tabiki bunlar sadece bir ricadır...ÖRneğin msn lerinize sitenin açıldığına dair yazı yazabilirsiniz.
Kaplumbağa hakkında bilgisi olmayanlar Galeri,haberler,gerekli gereksiz,oyun bölümlerini doldurmamıza yardımcı olabilirler.
Müzikle ilgilenenler müzik bölümünü doldurabilirler.
Bilgili üyelerimizde yavaş yavaş kendilerini zor duruma sokmayacak şekilde bir konu bile olsa açarlarsa ne mutlu sitemize...

Site filan sorun değil..Önemli olan tek bir şey var.Oda yardım bekleyen kaplumbağa ve bilinçsiz sahipleri.
Onlara bir an önce bilgilerimizle yetişebilirsek ne mutlu..
Hepinize ilgiinizden dolayı çook teşekkür ediyorum...

Ayrıca isterseniz ve uygun görürseniz,eğer katılım olursa bir iş bölümü yapabiliriz..
Örneğin ben 4-5 bölümle ilgilenirim...Pek zamanım yok ama olsun :)
Her üye bir bölümle bile ilgilense harika olurdu...Tekrar teşekkürler..
sevgiler..

merak etmeyin, umuyorumkı sitenin eski haline dönebilmesi için herkes elinden geleni yapacaktır :)

Arkadaşlar geçmiş olsun, üzücü bir durum :(

Google'ın önbelleğini kullanarak bir miktar eski mesaja ulaşmayı denediniz mi? Belki akla gelmemiştir diye kısaca nasıl yapılacağını anlatıyım.

Google'a aynen şu şekilde yazın:

site:www.sukaplumbagasi.com

Karşınıza çıkan arama sonuç sayfasında ana başlıklara değil de başlıkların altındaki "önbellek" (İngilizce menülerde "cached") yazan yerlere basın.

Özel birşey aramak istiyorsanız, mesela "UVB" olsun, o zaman şu şekilde yazın;

UVB site:www.sukaplumbagasi.com

Bu şekilde bir miktar mesajı kurtarabileceğinizi düşünüyorum, yalnız acele edin bu kayıtlar çok uzun süre tutulmaz.

Kolay gelsin,
Sevgiler..

Ah çok sağol...Denerim ben..Bilgileri kurtarabilirsem yazan üyeye verirrim oda siteye tekrar atar...TEkrar çok teşekkürler hemen deniyeyim.

herkese merhaba!
henuz bir aydir benimle olan su kaplumbagama iyi bakabilmek icin arastirma yaparken bu siteye rastladim ve cok memnun kaldim.paylasilan bilgiler gayet acik ve detayli bir sekilde aktarilmis.internetteki benim balon dedigim b
icok site yuzunden bazen merak ettigim bir konuya bakmaya useniyorum bile saatler surecek bulmak diye.hazirlayanlara cok tesekkurler!
ben acemiyim ama biraz bilgi edinince umarim benim de katkim olur; hic olmadi resim
bulur eklerim:) sitenin tekrar acilmis olmasina cok sevindim.
ve sanirim bu uzuuun mektupvari yaziya artik bir son vermeliyim:)

sehran' Alıntı:
herkese merhaba!
henuz bir aydir benimle olan su kaplumbagama iyi bakabilmek icin arastirma yaparken bu siteye rastladim ve cok memnun kaldim.paylasilan bilgiler gayet acik ve detayli bir sekilde aktarilmis.internetteki benim balon dedigim b
icok site yuzunden bazen merak ettigim bir konuya bakmaya useniyorum bile saatler surecek bulmak diye.hazirlayanlara cok tesekkurler!
ben acemiyim ama biraz bilgi edinince umarim benim de katkim olur; hic olmadi resim
bulur eklerim:) sitenin tekrar acilmis olmasina cok sevindim.
ve sanirim bu uzuuun mektupvari yaziya artik bir son vermeliyim:)

:)merhaba hoşgeldiniz sehran,,
biz teşekkür ederiz yardımcı olabildiysek,bu mesajınız bizi memnun etti,dediğiniz gibi sizden de paylaşımlar bekleriz sitemizde iyi vakit geçirmenizi dilerim...iyi günler:p

Hoşgeldin Sehran.
Sitenin hacklenmesi ve teknik sorundan dolayı bayağı bir moralimiz bozuldu..
Admin ile hatta kavgalar bile etmiştik ama aslında ikimizinde tek amacı bu siteyi açmaktı..
Açtık..Uzun saatler boyunca ahmette bende uğraştık.Ahmet teknik ayarlarla ben sitenin bilgilerinin geri getirrilmesi vs.
Sağolsun üyelerimizde çok yardımcı oldular.
ESkisi kadar olmasada bayağı bir yol ilerledik.
Ve ilerleyeceğizde..
Ve tabiki sizlerinde katkılarını bekliyoruz.
Zaten buradaki amaç bir site açıp yönetmek değil.Kaplumbağalar yani dünyanın en acımasızca beslenen masumiyetleri için bir site bu..
Yoksa ne işimiz var açarız bir gır gır geyik sitesi hatta ücretlide yaparız bakarız keyfimize :)
Sizlere ve kaplumbağalarınıza gerekli bilgileri sağlıyabiliyorsak yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bizlere...
Teşekkürler herkese...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri