Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

herkes kendine iyi baksın şimdilik :D

gizemli_kiz19

As 4 Üye
arkadaşlar bi 10 günlüğüne şehir dışına çıkıyorum.yani tatile gidiyorum.o süre içerisinde nete giremeyebilirim.herkes kendine iyi baksın.dönünce görüşürüz.şimdilik hoşçakalın..

İyi tatiller Gizem Hanım.
Bolca eğlenmeniz ve 10 gün sonra tekrar buluşmak üzere hoşçakalın :)

İyi tatiller:) ben de çıkıyorum bugün inş ara sıra uğramaya çalışıcam. Kapluşlarla beraber tabiki:) bakalım napıcaz onlarla:)

İyi tatiller :) Ben de 3 hafta falan pek giremeyeceğim siteye bu arada sonra görüşmek üzere :)

Desenize bir ben kalacağım forumda yalnız başıma.. Artık yeni üye olanlara daben yardım ederim... :D Ben sadece günübirlik Konya Mevlânâ'ya gideceğim.. Sonra hep başkaları gelecek. Almanya'dan teyzemler, İstanbul'dan halamlar ve kuzenlerim, İstanbul'dan kardeşimle ortak arkadaşımız, Bitlis'ten kuzenlerim... Benim ama Topkapı Sarayı'na gitme ihtimalim de var ve babam sağ olsun beleş... :D

Forum sana emanet :D

Şu finalleri vereyim de hayırlısıyla yazın ben de buralardayım :)

RE: herkes kendine iyi baksın şimdilik :D

Bende 8 temmuz 6 hafta yokum :D Gizemcim seninlede görüsürüz gelince sonra tekrar vedalasiriz :)

hepinize teşekkürler.net bulmuşken gireyim dedim.nasılsınız?
Sevdacım tamam hem görüşürüz hem vedalaşırız :D
Cuma akşamı evdeyimmmm.Gofretimi nasılda özledim yaaaa :(

Geri