Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

herkeze elveda

filozof

Altın 2 Üye
Arkadaşlar ben yaklaşık 3 ay yokum. Neden? sbs var sonra köye gidecem belki ara sıra mesajlar atarım bi bakarım ama fazla uğrayamam. Siteden ilgi alakam kopmadı zaman bulamıyorum bulsam her zaman burdayım. herkezin tatili iyi geçsin diyorum tabii tatil yapıcaksanız.

inşşallah 450 puandan yüğksek yapıcam geçen sene 448 puan aldım daha yüksek yaparsam iyi bir sınav daha var iyi birt lise ye girerim

21 gün kalan sınav icin bu saatten sonra yaplcak fazla bir sey oldugunu düsûnmüorm:d Ama basiralar ve iyi tatiller:)

XxjusticexX' Alıntı:
21 gün kalan sınav icin bu saatten sonra yaplcak fazla bir sey oldugunu düsûnmüorm:d Ama basiralar ve iyi tatiller:)

sbs de yüksek puan yapanların çoğu son 1 ayda çalışmışlar matematikten tekrar yapmam gerek anlamadığım konular var

Geri