Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hortum Temizleme Fırçası

Macci123

Gümüş 4 Üye
Filtre temizlerken en sinir olduğum konu hortumların/boruların içinde kir kalması ,yosun kalması.O boruları temizlemek için çok vakit harciyorum ben.Kulak pamugu ile de temizlenebilir ancak daha cok vakit alır ve tam temizlik yapmayabilir..Otuz.com da gezinirken buldum bu ürünü çok begendim.Böyle benim gibi sinir olanlara öneririm.

mailto:/product_info.php?cPath=9420_9028_1056&products_id=312259

Cvp: Hortum Temizleme Fırçası

Paylaşım için teşekkürler:)
Aynı aleti av malzemeleri satılan dükkanlarda ismi harbi olarak geçiyor alabilirsiniz.
Ama fiyat konusunda bir bilgim yok.

Bu tip seylere para vermeye gerek yok aslında :D

Hortumun bir ucundan elyafı içine sıkıştırıp ucunu musluğa bağlıyorum.Suyu açınca elyaf içeride ki kirlerle birlikte diğer taraftan çıkıyor :)
Bu işlemi 2-3 kez yaptığınızda hortumlar tertemiz oluyor :)

bende otuz.comda gezinirken daha ucuzunu buldum buldum :D çin malı ama idare eder iste mailto:/product_info.php?products_id=312864

Geri