Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hoşgeldin Şehr-i Ramazan

Akarakurt

Admin
Yönetici
mailto:/2cekf1v.jpg
Ramazan ayınız kutlu olsun
Dualarınızın kabul olması dileklerimizle...

Cvp: Hoşgeldin Şehr-i Ramazan

Herkesin Ramazan ayı kutlu olsun. Allah oruçlarında kolaylık versin.

Allah oruç tutanlara güç kuvvet versin Herkesi Ramazanı mübarek olsun...

yeme, içme ve içkinin serbest olduğu kutsal 11 aylardan 1 aylığına uzak kalacağız. tutan herkese bu sıcaklarda sabır ve sıhhat diliyorum. ramazan herkese mübarek olsun.

Rahmet ve merhamet ayı olan Ramazan'ın İslam alemine barış,huzur,kardeşlik ve bereket getirmesini diliyor,milletimizin ve bütün Müslümanların mübarek Ramazan ayını kutluyor,ramazan coşkusunun birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini Yüce ALLAH (c.c)'tan niyaz ediyorum.Hayırlı Ramazanlar.

Hayırlı ramazanlar herkese. Küçük kuzenim kaplumbağaya yem verdiğimi görünce " ama orucu bozulduu" dedi dün. :)

Zeck' Alıntı:
Hayırlı ramazanlar herkese. Küçük kuzenim kaplumbağaya yem verdiğimi görünce " ama orucu bozulduu" dedi dün. :)

Gülmekten açıklama bile yapamaz insan :) :)

AEK' Alıntı:
Zeck' Alıntı:

Gülmekten açıklama bile yapamaz insan :) :)

Öyle oldu gerçekten. Hayruş açlığa dayanamıyormuş dedim bende. :)

zehra paşa orucu tutuyormuş deseydin. öğleye kadar.:rolleyes:

Herkesin kutlu olsun.Ahmet ben resimi yükleyemiyorum en fazla 10kb yüklenıo.Cem resimdeki senmisin sen veterinermisin?

yok ben değilim. internetten buldum, hoşuma gitti köpeğin ağzından ışık tutunca popodan çıkıyor ışık hüzmesi. benimkilerin net bir resmini çekemedim, boş kalmasın diye doldurdum öyle.

İİ bende gördükten sonra yazdım :D
Ahmet 10k resim boyutunu büyütebilirsen sevinirim.

Geri