Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hoşgeldin yaprak...

edi=büdü

Gümüş 4 Üye
ensonunda geldi kapluş ama annemin dediği kadar değilmiş gayete büyük müş şuanda büyükçe bir kutunun içinde içinde bir lamba var ısınması için 1- 2 günlüğüne burada misafir etmek zorundayım onagöre bir teraryum hazırlayacağız inşallah galiba türü testudo graeca anamurensis mahmuzlu akdeniz kaplumbağası olabilir ama sizde bir bakın mailto:/g/dsc01919u.jpg/

çok tatlı birşey. Söylemeyi unuttum sukaplumbağaları akvaryum ortamında asosyal olurken, kara kaplumbağaları tek oldukları için bazen üzgün dolanabiliyorlar. Yani yanlarına bir arkadaş şart oluyor o zaman yemeleri içmeleri hepsi değişiyor.

evet bikaç yerde okudun-m tek üzgün oluyorlamış gali ba ama bulduklarında da tekmiş eğer burada bulursam bişekilde bi arkadaş alabilirim yanına hiç istemem mutsuz olmasını geldiğinden beri de genellikle uyku modunda zaten

Çok tatlı ya yerim olsa bende bakmak isterdim :)
türü büyük ihtimalle dediğiniz gibi mahmuzlu akdeniz kaplumbagası :)

vaay canına :J annem eve bunu alsam napardı tahmin edemiyorum :) çok şeker maşallah kıymetini bilin :J

Geri