Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

iki cengaveri sahiplendirmek istiyorum

sontasobukucu

Yeni Üye
Arkadaşlar merhabalar,Yaklaşık 3 yıldır baktığım iki cengaverim var.Bazı sebeplerden dolayı sahiplendirmek istiyorum.Birisi yaklaşık 10-12 santim kadar diğeri 7-8 santim kadar.İstanbul içinde isteyen herkese verebilirim

Cvp: iki cengaveri sahiplendirmek istiyorum

sontasobukucu' Alıntı:
Arkadaşlar merhabalar,Yaklaşık 3 yıldır baktığım iki cengaverim var.Bazı sebeplerden dolayı sahiplendirmek istiyorum.Birisi yaklaşık 10-12 santim kadar diğeri 7-8 santim kadar.İstanbul içinde isteyen herkese verebilirim

Selam. Kaplumbağalar hala sizdeyse ben alabilirim. Size nasıl ulaşabilirim.

Mustafa Erseven' Alıntı:
sontasobukucu' Alıntı:

Selam. Kaplumbağalar hala sizdeyse ben alabilirim. Size nasıl ulaşabilirim.

[email protected] mail atabilirsiniz

sontasobukucu' Alıntı:

Merhaba. Dişi bir su kaplumbağam var ve yanına erkek arıyorum sizi gördüm. Cinsiyeti erkek olan varsa sahiplenmek isterim. Mail atarsanız yarın akşam alabilrim. Mail adresim: [email protected]

Şimdiden teşekkür ederim.

Geri