Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İki su kaplumbağası sahiplendirilecek

burcakdeniz

Yeni Üye
Merhaba,
İki tane su kaplumbağam var.Çok büyüdüler ve yeni bir akvaryum gerekiyor.Buna maalesef yerim de imkanım da müsait değil.İyi şekilde bakabilecek ve ilgilenebilecek biri varsa vermek istiyorum.İstanbul'dayım.Boyları 11-15 cm civarı.
Teşekkürler
Burcak

mailto:/0DkJ6Z.jpg

Hatta küçük kaplumbağası olan varsa akvaryumu da ona verebilirim.

Cvp: İki su kaplumbağası sahiplendirilecek

izmire göndermeyi düşünür müsün yerim müsayit .. mail adresi verirsen foto da atabilirim bende de var 2 tane büyük akvaryum var .. bi tane de kaplumbağa havuzu yaptırıcam camdan 2 hafta sonra ..

bende bir tanesini geçen gün istanbuldayken almıştım bir kaba biraz su koyarsanız yolda geliyor ben kapta getirdim şuan keyifleri paris :D

burcakdeniz' Alıntı:
Merhaba,
İki tane su kaplumbağam var.Çok büyüdüler ve yeni bir akvaryum gerekiyor.Buna maalesef yerim de imkanım da müsait değil.İyi şekilde bakabilecek ve ilgilenebilecek biri varsa vermek istiyorum.İstanbul'dayım.Boyları 11-15 cm civarı.
Teşekkürler
Burcak

kaplumbağaları ne yaptınız?

arin' Alıntı:
burcakdeniz' Alıntı:
Merhaba,
Teşekkürler
Burcak

kaplumbağaları ne yaptınız?

Hala duruyor.Foruma gelen cevaplar emailime gelmediği için görmemişim.İstiyor musunuz?

Trabzon a gönderebilirseniz sahiplenirim. 0537 663 32 64 watsapp tan ulaşabilirsiniz

burcakdeniz' Alıntı:
Merhaba,
Teşekkürler
Burcak

[font=Tahoma, Geneva, sans-serif]Merhaba;[/font]

[font=Tahoma, Geneva, sans-serif]Kaplumbağanızı sahiplendirdiniz mi?[/font]

Geri