Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İki tane yavru kırmızı yanaklı su kaplumbağası sahiplendirme

can yazici

Yeni Üye
Merhaba, 2 adet yavru kırmızı yanakli su kaplumbagasini sahiplendirmek istiyorum. Kaplumbağalar yanında kendi imkanlarım ile yaptığım 40x25x25 kuru alana sahip akvaryum, idare eder bir iç filtre ve UVA lamba hediye edeceğim. Olayın hikayesi özetle; çok bilgi sahibi olmadan 7 yaşındaki yeğenime ailesi tarafindan hediye olarak alınan 2 adet kaplumbağa, ben de en azından hayvanlar normal bir biçimde yaşasınlar diye zaman buldukça kendi imkanlarımla yukarıda bahsettiğim sistemi kurdum. Ancak ailesi kaplumbağalara bakmaktan vazgeçti, hayvanlar bana kaldı fakat işlerimin yogunlugu ve evde az vakit gecirmemden dolayı hayvanlara vakit ayiramiyorum ve gerekli ilgiyi gostrrmekte zorlaniyorum. O yüzden hayvanlara düzgün bir sekilde bakabilecek birisini arıyorum. Yer İstanbul Kozyatağı. Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG_20240204_234856.jpg
    IMG_20240204_234856.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 111
  • IMG_20240204_234836.jpg
    IMG_20240204_234836.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 110
  • IMG_20240204_234825.jpg
    IMG_20240204_234825.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 111
Merhaba, 2 adet yavru kırmızı yanakli su kaplumbagasini sahiplendirmek istiyorum. Kaplumbağalar yanında kendi imkanlarım ile yaptığım 40x25x25 kuru alana sahip akvaryum, idare eder bir iç filtre ve UVA lamba hediye edeceğim. Olayın hikayesi özetle; çok bilgi sahibi olmadan 7 yaşındaki yeğenime ailesi tarafindan hediye olarak alınan 2 adet kaplumbağa, ben de en azından hayvanlar normal bir biçimde yaşasınlar diye zaman buldukça kendi imkanlarımla yukarıda bahsettiğim sistemi kurdum. Ancak ailesi kaplumbağalara bakmaktan vazgeçti, hayvanlar bana kaldı fakat işlerimin yogunlugu ve evde az vakit gecirmemden dolayı hayvanlara vakit ayiramiyorum ve gerekli ilgiyi gostrrmekte zorlaniyorum. O yüzden hayvanlara düzgün bir sekilde bakabilecek birisini arıyorum. Yer İstanbul Kozyatağı. Şimdiden teşekkürler.
Bir buçuk yıldır bir kaplumbağam var çok severek bakıyorum ancak izmirdeyim nasıl bi yol izleyebiliriz

Merhaba hâlâ elinizde ise alabilirim su kaplumbağalarını cok araştırdım bakımı vs. Birçok seyi öğrendim seve seve bakarım İstanbul Küçükçekmece çekmecedeyim

Merhaba, 2 adet yavru kırmızı yanakli su kaplumbagasini sahiplendirmek istiyorum. Kaplumbağalar yanında kendi imkanlarım ile yaptığım 40x25x25 kuru alana sahip akvaryum, idare eder bir iç filtre ve UVA lamba hediye edeceğim. Olayın hikayesi özetle; çok bilgi sahibi olmadan 7 yaşındaki yeğenime ailesi tarafindan hediye olarak alınan 2 adet kaplumbağa, ben de en azından hayvanlar normal bir biçimde yaşasınlar diye zaman buldukça kendi imkanlarımla yukarıda bahsettiğim sistemi kurdum. Ancak ailesi kaplumbağalara bakmaktan vazgeçti, hayvanlar bana kaldı fakat işlerimin yogunlugu ve evde az vakit gecirmemden dolayı hayvanlara vakit ayiramiyorum ve gerekli ilgiyi gostrrmekte zorlaniyorum. O yüzden hayvanlara düzgün bir sekilde bakabilecek birisini arıyorum. Yer İstanbul Kozyatağı. Şimdiden

Merhaba hâlâ elinizde ise alabilirim su kaplumbağalarını cok araştırdım bakımı vs. Birçok seyi öğrendim seve seve bakarım İstanbul Küçükçekmece çekmecedey

Merhaba hâlâ elinizde ise alabilirim su kaplumbağalarını cok araştırdım bakımı vs. Birçok seyi öğrendim seve seve bakarım İstanbul Küçükçekmece çekmecedeyim
Merhaba, evet hala bendeler kozyatagina gelebilme durumunuz var mıdır?

Merhabalar, sahiplendirilme gerçekleşti mi acaba? Eğer olmadıysa ben kozyatağına çok yakınım gelebilirim

Merhaba, yavrular sahiplendirilmistir. Konuyu kapatabilmeniz veya mesajlarımı silmeniz mümkün müdür? @cem

Merhabalar iletişime geçebilirmisiniz yerinize gelmem mümkündür 0531 275 4079

Geri