Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İlgilendiğimiz konulara yapılan yorumların bildirilmesi

Sprite

Gümüş 1 Üye
Merhaba arkadaşlar şöyle bir önerim olacaktı yorum yazdığımız durumlara yorum yapıldığında bize de bildirisi gelmesi gibi birşey yapılabilir mi mesela biri bişey satacak yorum yapıyıruz cevap veiryorlar ama kaçırıyoruz hep :/

Cvp: Öneri

Ali, kullanıcı panelinde Bildirim ayarları var orayı kontrol et ayarları aç, giriş yaptığında üstte bildirimler bölümünde uyarı veriyor, hatta mailinide geliyor istersen, forumu mailden de takip edebiliyorsun. Kontrol et önce olmuyorsa teknik olarak arkadaşlar yardimci olur.

RE: Öneri

Konuyu takip ete bastiginiz taktirde bildirim gelir konunun hemen altin olan bir buton

Kendi konularımızda ve yorum yaptığımız konularda 'takip' butonu otomatik aktif oluyor zaten. Yorum yazmadığımız konularda da takip butonunu aktif etmemiz yeterli oluyor. Ama bildirimler kapalıysa yine görünmez.

'Konuyu Takip Et' butonu Mobilde konunun en altında, pc de konunun en üst kısmında yer alıyor.

RE: Öneri

Neslihan ben yorum yapsamda takip etmesem gelmiyor kendi konum degilse

İşte o zaman bildirim ayarlarında değişiklik yapmak gerekiyor sanirim. Ben hiç uğraşmadım üyeliğimden beri böyle :)

ali sarp bildirim ayarlarında son iki kutuyu işaretle. kendi konun harici, başka konuya yorum yapıp senden alıntı alınıp cevap yazılırsa görünür. yoksa direk cevap yazılırsa görülmez. oda kullanıcı paneli yanındaki bildirimler tuşunda yazar. ben kalabalıktan başka bir işe yaramadığı için kutucukları boş bıraktım. birde onunla vakit kaybolmasın.

Ayrıca takip et seçeneğini işaretleyince bir pencere açılıyor. Üstte konuya yorum yapılırsa mail atma seçeneği altta ise mail at seçeneği var. Eğer alttakini seçerseniz her yorumda mail gelir.

Mail olarak degil,mobil site uzerinde bildirim gelmiyor.Konulari takip etsem de birsey degismiyor.Yorum yaptiktan bir sure boyunca,o konulara bakmak durumunda kaliyorum.İleride cevap gelirde yakalayamam.

Geri