Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

internette semender nereden bulabilirim.?

altugaltug

Bronz 5 Üye
Arkadaşlar bulunduğum şehirden dolayı pek fazla semender gelmiyor en iyi petshoplara bile. Aydında oturuyorum ayrıca. İnternetten sipariş etmek istiyorum. Bana site önerebilir misiniz.?

Cvp: internette semender nereden bulabilirim.?

Araştırdım ama semender ilanı yok hiç. Zaten bence yaş iş, internetten sipariş etmek.

canlipetshop.com da var bak istersen.

Türkiye' de internetten hayvan satışı yasak. Anca sahiplendirme veya sahibinden.com gibi sitelerden direkt bireylerden alabilirsiniz. Firma olarak internetten hayvan satışı yapılmıyor. Ama köpek ve balık satışını ilan vererek yapanlar var.

O siteyi bilmiyordum Arzu ilk defa gördüm.

Ben oradan bir kaç kere alışveriş yaptım.Açıkçası hatay'dan gelmesine rağmen bir sorun yaşamadım.Önerebilirim :)

Valla bende inceliyorum şimdi, iyi bir şeye benziyor, güzel paylaşım oldu sağol :)

Siteye baktım ben de biraz. Kaplumbağa kısmında hediyelik gibi şeyler yazıyordu. Pek hoşlanmadım. :(

http://dekorasyon.gittigidiyor.com/evcil-hayvan-urunleri/balik-akvaryum/baliklar-su-canlilari şu adreste şimdi bişey buldum.Semnder var satılık heralde

Geri