Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

IP KAMERA

Kimisfans

Bronz 1 Üye
Bu ip kameralar la ilgili bilgisi olan var mı acaba?

Ben kaplumbağa mı istediğim zaman izlemek istiyorum. Ama cep telefonumda her zaman bilgisayar karşısında değilim çünkü. Böyle bir teknoloji var mı? Varsa eğer nereden alınabilir özellikleri nedir? Bilen bir arkadaş yardımcı olabilirse çok memnun olurum.

Bir tanıdığım güvenlik kamerası sayesinde evini izliyordu telefonda ama tekli olarak nasıl olur bilmiyorum

Cvp: IP KAMERA

kamerayı bilgisayara bağlıyorsunuz. bilgisayar internet açık vaziyette duruyor. şifresini karşı cihazdan girdiğinizde görüntüyü seyrediyorsunuz.

programı yüklüyorsunuz o bilgisayara. yalnız o program bağımsız veriliyor mu bilmiyorum. güvenlik şirketlerinde var.

Buna benzer birşeyi geçen sene staj yaptığım yerde Iphone telefonla denemştik. Telefonun kamerasıyla canlı çekilen görüntüyü bilgisayardan izliyorduk. Cem Bey'in de dediği gibi bir kod yardımı ile gerçekleştirmiştik bunu. Ancak detaylı bir bilgi için uzman biriyle görüşmek lazım.

Kablosuz ip kamera alman daha işene yarar.İstediğin bir yere konumlandırabilirsin,kablo kirliliği daha az olur(güç gereksinimi adaptörle sağlanır bu arada),istediğin zaman da izleyebilirsin.Bu kadar basittir.

defeat' Alıntı:
Kablosuz ip kamera alman daha işene yarar.İstediğin bir yere konumlandırabilirsin,kablo kirliliği daha az olur(güç gereksinimi adaptörle sağlanır bu arada),istediğin zaman da izleyebilirsin.Bu kadar basittir.

Mesela bunu alsam ben evde değilken internetten bağlanıp izleyeceğim doğru mu?

http://m.gittigidiyor.com/urun/102824568

He tabi internet dediğim cep telefonumdan bağlanacağım.

bunların hiç birine gerek yok android telefon kullanıyorsan teamviewer programını kurmalısın. Sonra bilgisayarınada bu programı kurup üye olmalısın. Telefonun direk şifresiz bağlanabimesi için. Bilgisayarı onların karşısına koyarsan ve telefonundan teamwiver cihazlarımdan bilgisayarına tıklarsan anında bilgisayarını yönetme imkanın olur. oradan kamerayı açabilirsin veya kamerayı açık bırakırsın direk o halde gelir karşına :)

Ama işte bilgisayarıda oraya koymak istemiyorum küçük bir alet daha iyi olur. O da mecbur kamera olacak.

ortam fazla rutubetli ise bilgisayar açısından iyi olmaz.

Geri