Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İsim bulamıyorum

büşr@

Bronz 5 Üye
kapluşuma isim bulamıyorum.yardım edin lütfen kapluşum erkek

RE: isim bulamıyorum yardım edin

sterlin de olabilir :D

ıııı dur bi düşünelim... Buldummm! Okyanuz olsun... Biraz uzun ama yakışır... Hem o da okyanuslarda yüzüyordu belki eskiden değil mi??? Hem cinsiyeti tam belli değilse de kız çıkarsa isim sorunu da oluşmaz... Benimki erkek çıkarsa o zaman yandığımın resmidir.... Cahide adında bir erkek kaplşum olmuş olur...

Koyulmasını istemediğim isimler var o da insan isimleri. Çünkü bilmeden hem insanlar rencide oluyor hemde bilmeden günah işleniyor. Bu benim tercihim.

prens olabilir mi? bnm iki tane yavrum var adları:Öcük ile Böcük :D

Masum :)

Masumiyetim diye seversin hem...
İstersen bir resim ekle bizde görelim bıcırığıda ona göre belki daha kolay isim buluruz ne dersin ?

Güzel bir Türk'çe (kişisel insan adı içermeyen) isim bulabilirsiniz diye düşünüyorum.(size fikir vermesi açısından örneğin "Afacan")gibi.

Geri