Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Fiyatı nasıl

Nur Yeliz

Bronz 4 Üye
Merhaba, akvaryumu büyütmeyi düşünüyorum araştırmaya başladım 70 40 40 lik akvaryum 300 tl ye iyi mi sizce

Cam kalınlığı 6 mm veya 7 mm ise bedava.

İkinci el mi?

Cam kalınlığı 6 mm veya 7 mm ise bedava.

İkinci el mi?
Onu sormayı unuttum, hayir kullanılmamış ürün, bana da uygun geldi ama 2 3 kişi çok pahalı o fiyata 1 mlik alırsın dedi , çok geçmiş zamana göre konuştular sanki, şuanda bildiğiniz varmı etrafta 1 m lik akvaryum o fiyata

Bildiğim kadarıyla metrelik akvaryumlar 1000 lira altında yok. Hatta 1500 tl üstüdür diye tahmin ediyorum. Fiyatları uçtu.

Hatta özel yapım ömürlükler 5000 tl'ye bile zor. Nerdeyse 10.000 tl'ye doğru gidiyordur.

Ben nerdeyse 10 sene kadar önce ömürlük akvaryuma kuru alanı 250 liraya yaptırmıştım.

Cam kalınlığını sorun varsa resmini de atın bakayım. Altta kuşak atılmış olmalı.

Hatta geçenlerde emsal ölçülerde 6 mm cam kalınlığında efe yılmaz arkadaşımız 600 tl'ye camcıya yaptırdı o bile uygun fiyattaydı.

Bildiğim kadarıyla metrelik akvaryumlar 1000 lira altında yok. Hatta 1500 tl üstüdür diye tahmin ediyorum. Fiyatları uçtu.

Hatta özel yapım ömürlükler 5000 tl'ye bile zor. Nerdeyse 10.000 tl'ye doğru gidiyordur.

Ben nerdeyse 10 sene kadar önce ömürlük akvaryuma kuru alanı 250 liraya yaptırmıştım.

Cam kalınlığını sorun varsa resmini de atın bakayım. Altta kuşak atılmış olmalı.
Anladım, resim ekledim bunların kullanılmamış olanını sordum tıpatıp aynısı, kuşak olup olmadığı anlaşılır mı onu da soruyum gittiğimde

Ekli dosyalar

• IMG_20230605_221942.jpg
    IMG_20230605_221942.jpg
    508.2 KB · Görüntüleme: 15
Hatta geçenlerde emsal ölçülerde 6 mm cam kalınlığında efe yılmaz arkadaşımız 600 tl'ye camcıya yaptırdı o bile uygun fiyattaydı.
Ben şuan kullandığım akvaryumu da aynı yerden almıştım zaten gerçekten uygun bence de yakın çevremde 4 5 farklı yere sorup en uygun bu dükkandan almıştım yine

Seçemiyorum cam yansıyor. Çerçevede yapacaksa güzel olur.

Geri