Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

ısıtıcı fiyatları nedir?

tolga748

Bronz 5 Üye
arkadaşlar önceden benim plastik yani ölüm fanusum vardı bu site sayesinde akvaryuma geçtim ama ısıtıcı alamadım akvaryumu aldığım yere sordum 30 tl dedi bana pahalı geldi daha ucuz nerden bulabilrirm(bir şey daha akvaryumun içine küçük balık koyarsam ne olur?)

Edit tubidik: Başlıkta yardım, acil gibi kelimeler kullanmak yasaktır. Mesajlarımızda Türkçe'mize özen gösterelim.

RE: ısıtıcı fiyatları nedir?yardım

Daha ucuzunu ararsanız bulabileceğinizi düşünüyorum..
Nerde oturuyorsunuz:)
Küçük balık koyarsanız kaplumbaganız zamanla balıkları yiyecektir:(

balık ve kaplumbağa kesinlikle beraber beslenmez.. bu yüzden hiç denemeyin derim şahsen.

ısıtıcıları da en ucuz internetten bulabilirsiniz. 12-20 tl arasında değişmekte genelde fiyatları. watt ına göre de değişebilmektedir fiyatlar

peki çabuk üreyebilen balık koysam nolur

en ucuz 15tl ye bulabilirsiniz

Çabuk ürese ne olcak yine bazı balıklarınız kaplumbaganız tarafından yencek..bi balığın bile kaplumbaga tarafından yenmesi kötü.

evet hangi tür koyarsanız koyun sonuç her iki taraf için de maalesef kötü olacaktır. kaplumbağalar akvaryum ortamında başka tür canlılarla beraber yaşayabilen canlılar değillerdir.

Geri