Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Isıtıcı hakkında

aes77

Bronz 5 Üye
Ek'teki resimdeki ürün nasıl bir ürün fikri olan var mıdır?

Alınmalı mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-09-20-17-50-13.png
    Screenshot_2017-09-20-17-50-13.png
    275.6 KB · Görüntüleme: 180
Önce akvaryumu al. Ona göre ısıtıcıyı alırsın. Tetra iyidir. Plastik olduğu için kırılma sıkıntısı olmaz.

Cvp: Isıtıcı hakkında

sabit sıcaklık bunlar yanlış hatırlamıyorsam 25 derecede tutuyor hep, sıcaklık ayarlanabilir bir ısıtıcı daha iyi olur

Evet sabit modelmiş dikkatli bakmamışım. Bunun ayarlı modelini alacaksın. Bu olmaz. Uyarı için teşekkürler.

merhaba bugun akvaryumum ıcın 100wluk ısıtıcı aldım. ama kullanmaya korkuyorum. kaplumbağalarım ısıtıcıya değerse ne olur? yanarlar mı? bı zararı olur mu? cevap verırsenız sevınırım..

yanmazlar akvaryumunuz kaç litre? 100watt ısıtıcı maksimum 100 litrede kullanabilirsiniz

Ve ne marka, model aldın ? Cam mı, plastik mi, çelik mi ?

Derileri kalındır ilk ısıtıcı görenler sıcağı gördüklerinde üstünde civarında durmaya çalışırlar ısı yükseldiğinde kaçarlar birşey olmaz. Zamanla öğrenirler. Bu yazdığım korumasız cam ve çelik ısıtıcılar için geçerli.

ponçikler' Alıntı:
merhaba bugun akvaryumum ıcın 100wluk ısıtıcı aldım. ama kullanmaya korkuyorum. kaplumbağalarım ısıtıcıya değerse ne olur? yanarlar mı? bı zararı olur mu? cevap verırsenız sevınırım..

Yanmazlar, balıkların akvaryumda ısıtıcıdan yandığını görmedin değil mi? Bunların derileri çok daha sağlamdır ve uğraşmazlar ısıtıcıyla pek.

Artık plastik ısıtıcı kalmadı nereden uyduruluyor bilmiyorum.

mailto:/haqos-micro-plastik-isitici-15-w-su-kaplumbagalari-ve-mini-akvaryumlar-icin 
valla satışı devam ediliyor görüldüğü üzere hatta tetranın prolinenınıda dahil edebiliriz

Tetra Proline, Eheim Jager ve JBL Protemp modelindeki üç ısıtıcı için konu açmıştım geçmişte. Proline'ı çok düşünüyordum ancak forumda daha önce sorun yaşayan bir arkadaş olmuş sanırım. Bu nedenle JBL Protemp aldım. Şu an iki adet protemp'im var öneririm.

Geri