Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

ISITICI

amazingvoltaa

As 5 Üye
akvaryum isiticisini su disinda prize takip calistirmak zararli midir? ve %20'si disarida %80 suda olmasi zararli midir?

Dışarda kazalara sonuç verebilir ısıtıcı.Isıtıcınızın üzerinde water level diye bir çizgi varmı? varsa ona göre koyun.
yeni isitici aldim 2. el onu denemek icin susuz bi calistirdim sonra kovaya koydum biraz bosta kaldi sonra tekrardan denemek icin susuz taktim bu kadar.

Su dışında bir anda ısınacağı için camın tavı bozulur. Çatlama yapabilir. Arıza olabilir. Isıtıcıların havası alınır. Üst kısmında lastik conta vardır bu kurursa sertleşip elastikiyetini yitirip hava almasına neden olur.

Camı komple su içinde olmalı. Üzerinde water level çizgisi vardır onun altına inmemeli.

Tam batan model ise su içine yatay konumlandırmak iyi olur. Böylece hem performanslı hemde buharlaşmaya bağlı su eksilmesinden korunmuş olur.

Geri