Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Isıtıcı

antifbyigit

Bordo Bereli
Birazdan sipariş edecem ama bir danıyaşım dedim sizce bu ısıtıcı nasıl?

Roxin Stainless Steel Çelik Isıtıcı 100 Watt

Cvp: Isıtıcı

bende aldım ama ısındıktan sonra durma gibi bir durumu var mı?

Çin malı sonuçta size kalmış :) Öğrenci olduğum için maalesef ki ben de Çin malı kullanıyorum ROXİN.

Bence roxin (hele çelik ise) gayet güzel,sağlam :)

paolo nutinitr' Alıntı:
bende aldım ama ısındıktan sonra durma gibi bir durumu var mı?

Termometreli ise, su ayarladığınız sıcaklığa gelince duruyor...

Atman gibi güzel markaların çoğu hatta sera dışındakilerin tamamı çin malı neredeyse. :)

Ben imkanınız var ise 'Eheim' öneririm.Pahalı ama.

Para sorun değilde ısıtıcıya 63 tl vermeye gerek yok.

Başka yorum yapa bilecek varmı ona göre sipariş edecem.

Sipariş ediyorum.

Ben 200W' ını kullandım, ilk gelen ürün sıcaklık 3 - 4 derece düştükten sonra devreye giriyordu. Geri gönderdim yenisini gönderdiler. 2 - 3 hafta sağlıklı çalıştı yeni gelen sonradan çalışmamaya başladı kafasına vurunca çalışıyordu. Onuda sinirlenip kırdım attım. Ben roxin çelik ısıtıcılardan memnun kalmadım bilginize.

Keşki almasaydı inşallah sipariş vermemişşindir bende şuan 300w var ve ısıtma sorunu var 28 e ayarlıyorum 26-27 derece yapıyor 30 yapıyorum 32 yapıyor ve akvaryuma musluk suyu kullanıyorum ısıtıcını altına baktım beyaz beyaz kireç olmuş çok sorunlu bir ısıtıcı ben değiştiriceğim siparişi iptal etme şansın varsa iptal et derim.

Zaten kredi kartı numatasını unuttumdan sipariş edemedim iyi olmuş edemediğim oeki çelik olması önemli deyil ne önerirsiniz :)

Bende ısıtıcı alacağım ancak bende öneri bekliyeyim ozaman :)

Ben kararımı verdim tetratec 100w alıyorum fiyatı 30 tl :) eheimden sonra en iyi ısıtıcı bana göre eheimdende iyi çünkü eheimde ayarlama konusnda sıkıntı oluyormuş standart ayardan farklıymış yani 28 e getirince 28 olmuyor birde altta bir ayar yeri var onu deneme yanılma yöntemiyle deniyorsunuz 28 e geldiğinde bırakıyorsunuz zaten araştırma yaptığında internette bir sürü konu var bunun hakkında tetratec 0.25 dereceyi bile fark edip çalışıyormuş bu çok iyi birşey :)

Var ama pahalı orada 47 tl idi sanırım ben şu siteden alacağım bazı sitelerde 100wsi 30 tl 300w si 40 tl bazılarındada 100w 47 tl 300w de 50 civarı benim alacağım site şu kapıda ödemede var http://www.mybestpetshop.com/tetra-isitici-watt-p-498.html

Atman 100w var ondan alayım mı?

Yada resun.

Arkadaşlar atmanı sipariş ediyorum umarım pişman olmam.

Roxin' den daha iyi olduğu kesin, cam kalınlığı falanda iyi imiş öyle diyorlar.

atman kristal 100w sipariş ettim daha kalındır diye.

Neden atman aldınızki atmanın fiyatı 27 tl sanırım aynı fiyata tetratec satılıyor tetratec atmanı havada karada katlar böler çarpar atmanda iyidir ama tetratec hassaslığını ve sağlamlığını beklemeyin.

Geri