Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Isıtıcım bozuldu

antifbyigit

Bordo Bereli
Arkadaşlar daha 1 hafta önce aldığım ısıtıcı çalışmıyor tamire gidecek vaktim de yok eğer bir bilgisi olan varsa söyleyebilir mi ısıtıcıyla ilgili bir tamir felan ısıtıcımın modeli aibao cb-666 25w

Edit tubidik: Türkçe'mize özen gösterelim.

Isıtıcılarda tamirat sonradan problem çıkarabilir. Bence yeni bir ısıtıcı alın.

benim eski telefonum da öyleydi.bozulunca yere fırlatıyordum.12 parçaya ayrılıyordu.birleştirince 1 ay bozulmaya cesater edemiyordu.:D

en sevdiğim telefonum hep o olsu.tipsiz bir nokia telefondu aslında.annem onu teyzemin kızına verdi ve 1 hafta geçmeden bozdu onu.çok kızmıştım.

vamp_betl' Alıntı:
en sevdiğim telefonum hep o olsu.tipsiz bir nokia telefondu aslında.annem onu teyzemin kızına verdi ve 1 hafta geçmeden bozdu onu.çok kızmıştım.

:)) benim de ısıtıcımın camı kırılmıştı :)) keşke o da vurunca düzelse :D daha kötü olur mazallah =))

polatharun66' Alıntı:
vamp_betl' Alıntı:

:)) benim de ısıtıcımın camı kırılmıştı :)) keşke o da vurunca düzelse :D daha kötü olur mazallah =))

Petshop larda ısıtıcıların camını değiştiriyorlar

Değiştirilsede bence yenisini alsak daha iyi olur bence.

Evet bencede çünkü orjinal camin içinde pamuk ve bildiğim kadarıyla yağ veya sıvımsı birşey var.

Çok pahalı bir şey değil bence değiştirin riske girmeye gerek yok.

Geri