Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Isıtıcıyı nereye koyabilirim?

esma_98

Bronz 3 Üye
arkadaslar ben kapulsa kapta yer hazırladım ısıtıcı birkaç gün sonra alacağız
resimleri ekliyorum ısıtıcı gelince çok yer kaplayacak neleri nereye koymalıyım ısıtıcıyı falan bir de o zemındeki taslar kaplusa zarar verirmi?

resimler;
mailto:/img11/3299/p1010866jx.jpg
mailto:/img9/90/p1010867d.jpg
mailto:/img710/5691/p1010868u.jpg

en kısa zamanda akvaryuma geçeceğim ;)

Edit tubidik: Konu başlığı içeriği açıklar nitelikte olmalıdır. Mesajlar Türkçe'ye uygun yazılmalıdır.

RE: ???

Su seviyesi az olsada idare edebilir.Taşlar kapluşunuzun yutacağı kadarda küçük görünmüyor,Uygundur :)

peki ısıtıcıyı nereye koymalıyım bir de ısıtıcılar yatay konup suyamı batırılmalı yoksa yarısı dışardamı kalmalı

Isıtıcıyı aldığında adam sana söyler ama söylemezse sorarsın bazı ısıtıcıların bütün kısmı suya batırılır bazılarının ayar yerı suyun dışında kalmalıdr.Alırken petshopcudan bilgi almanı tavsiye ederim.
Isıtıcıyı süs ağacın olduğu yere doğru yatırarak koyabilirsin ancak çünkü dik koyman için kabının uzunluğu biraz daha fazla olması gerekir.

Geri