Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Isıtıcıyı yazın alma pahalıya alırsın dedi...Ne yapayım ?

Lox15

Bronz 5 Üye
Ben Bu Gün gittim ve akvaryumcudan akvaryum fiyatını soRdum oRta büyüklükte Bir Akvaryuma 17,5 tL dedi Kaplumbağaya 5 tL dedi Ve Ayrıca ısıtıcı soRdum yazın alma pahalıya alırsın kışın lazım olur o zaman aL dedi Sizce Ne Yapmalıyım :D ??

Konu başlığı konu içeriğiyle alakalı olmalıdır... / furkan54ozan

RE: Bir Sorum Var :D ??

adam dedi şimdi alırsan 25 e alırsın kısın alırsan 15 e alabilrsin dedi :D

bakın yazın sıcak diye ısıtıcı almayın diyenlere sinir oluyorum çünkü akvaryumun ısısının sabit olması gerek. nasıl biz hava değişiminden hasta oluyorsak onlarda ısı değişiminden hasta olabilirler suyun ısısı bir ısınıp bir soğursa onlarda hasta olur. mutlaka alın ısıtıcıyı.

cansel_4yuz' Alıntı:
bakın yazın sıcak diye ısıtıcı almayın diyenlere sinir oluyorum çünkü akvaryumun ısısının sabit olması gerek. nasıl biz hava değişiminden hasta oluyorsak onlarda ısı değişiminden hasta olabilirler suyun ısısı bir ısınıp bir soğursa onlarda hasta olur. mutlaka alın ısıtıcıyı.

bilgi için sağol :D alacağım kesinlikle :D:D

Edit tubidik: Kısaltma yapmayalım, Türkçe'mize özen gösterelim, biz sahip çıkmazsak kim sahip çıkacak dilimize?

Alın tabiii... ÜStelik pahalı da olmuyor emin olabilirsiniz... Bir gezin petshopları kaplumbağa falan gündeme getirmeden sadece ısıtıcı sorun... Kaç diyecekler bakalım? Balığa alıyormuş gibi gidin.. Olmadı pahalı olursa internetten alırsınız

kubrabekmez' Alıntı:
Alın tabiii... ÜStelik pahalı da olmuyor emin olabilirsiniz... Bir gezin petshopları kaplumbağa falan gündeme getirmeden sadece ısıtıcı sorun... Kaç diyecekler bakalım? Balığa alıyormuş gibi gidin.. Olmadı pahalı olursa internetten alırsınız
sağol da ben 20 TL ye buldum onu pazarlıkla 15 yaparım adam tanıdık yani iletişimi kurdum eski okul servisimdeki bi çocuğun babası da ondan :D babamla gidersem 10 a bile alırım da boşver :D

Edit alcatraz:Türçe kelimeler kullanmaya özen gösterelim lütfen.

Geri