Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İstanbul/Bahçelievler kapluşlarımı sahiplendirmek istiyorum

Doğukan

Yeni Üye
bazı sebeplerden dolayı 2 adet kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum yanlarında akvaryum ısıtıcı filtre gibi ekipmanlarıda vereceğim istanbul bahçelievler-bakırköy civarı iletişime geçilir

Cvp: İstanbul/Bahçelievler kapluşlarımı sahiplendirmek istiyorum

Talebinizi linkteki gibi yazarsanız daha açıklayıcı olacaktır.
Umarım aradığınız yuvayı bulursunuz.

Örnek ilan

kaplumbağalarımın yaşı 5-6 boyları 8 cm biri erkek biri dişi

merhabalar ben kaplunbagalarınızı sahıplenebılırım eger hala kımseye vermedıysenız tarabyada ıkamet edıyorum
ıstedıgınız bıgun gelıp alarım cok ıyı bakarım ben kus ve balık da beslıyorum. bı odamı onlara ayırdım.

Doğukan' Alıntı:
bazı sebeplerden dolayı 2 adet kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum yanlarında akvaryum ısıtıcı filtre gibi ekipmanlarıda vereceğim istanbul bahçelievler-bakırköy civarı iletişime geçilir

Merhaba bende Yenibosna da oturuyorum eğer sahiplendirme olmadıysa bilgi verebilirseniz sevinirim teşekkürler.

Geri