Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İstanbul - Trabzon arası kaplumbağa nakledebilecek hayırsever aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asliaral

Bordo Bereli
Merhaba arkadaslar.

Su kaplumbagami, Trabzon'daki bir arkadas sahiplenecek. Ozellikle ozel araci olan, İstanbul'dan Trabzon'a kadar hayvancagizi goturebilecek olan biri varsa, gercekten hayir duamizi alir. Ayrica, talep etmesi halinde, yol masrafina da katkida bulunabilirim. Lutfen, etrafiniza bir sorun.

Tesekkurler.

Cvp: İstanbul - Trabzon arası kaplumbağa nakledebilecek hayırsever aranıyor

berrakerkin' Alıntı:
Merhaba arkadaslar.

Su kaplumbagami, Trabzon'daki bir arkadas sahiplenecek. Ozellikle ozel araci olan, İstanbul'dan Trabzon'a kadar hayvancagizi goturebilecek olan biri varsa, gercekten hayir duamizi alir. Ayrica, talep etmesi halinde,  yol masrafina da katkida bulunabilirim. Lutfen, etrafiniza bir sorun.

Tesekkurler.

Berrak hanım madem gölde oluyor doğa da yaşaması daha iyi değil mi?

Ben, golde olacagina ikna olmadim sahsen.Ama herkesin kendi tercihi ve vicdani.Bence siz de umutsuzluga kapilmayin yani sahiplendirirsiniz elinizde varsa, er gec

Cvp: İstanbul - Trabzon arası kaplumbağa nakledebilecek hayırsever aranıyor

Ben kaplumbağalarımı göle götürürken çok üzülüyordum ölüme götürdüğümü düşünüyordum ancak gölü görünce ve bizim yerli çizgili kaplumbağaların beni görünce suya dalışını görünce aslında akvaryumda işkence çektirdiğimi düşünmeye başladım. :) Eğer kaplumbağanız 10 cm ve üzeriyse kış uykusunu atlatma ihtimali yüksek. Tabi bunu sadece kötü şartlarda bakmak / baktırmak yerine yapınız. Şahsen ben senelerce ufacık bir yere hapsedilmek ve yaşamaya çalışmak yerine 3 ay özgür olup ölmeyi tercih ederim. :alucard:

Hayvansever, bulundu arkadaslar. Konu, kapatilabilir.( Yine blabla sitesinden)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri