Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İstanbul’da su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum

assk

Yeni Üye
Daha öncesinde bakmışlığım var. Satmaya çalışacak arkadaşlar lütfen yazmasınlar ben artık bakamayacak durumda olup sahiplenmesi için birini arayan bir arkadaştan sahiplenmek isterim. Yorum atarsanız iletişim bilgilerimş atarım, teşekkürler.

Merhaba 2 adet su kaplumbağami hamile olduğum için sahiplendirmek istiyorum İstanbul pendikteyim yaklaşık 7 yasindalar 4 yıldır bendeler ben de bu siteden sahiplenmistim daha önce baktığınız için yazmak istedim

Merhaba 2 adet su kaplumbağami hamile olduğum için sahiplendirmek istiyorum İstanbul pendikteyim yaklaşık 7 yasindalar 4 yıldır bendeler ben de bu siteden sahiplenmistim daha önce baktığınız için yazmak istedim
İki tane aynı anda sahiplenemem🥹 Sizin için uygunsa biri için görüşmek isterim🙏

Merhaba ben size yazmıştım ancak dönüş yapmadınız belki görmemişsinizdir diye buradan da yazıyorum ben ikisini de alabilirim. Yeriniz Pendikteydi sanırım. Kabul ederseniz bugün gelip alabilirim

Merhaba ben size yazmıştım ancak dönüş yapmadınız belki görmemişsinizdir diye buradan da yazıyorum ben ikisini de alabilirim. Yeriniz Pendikteydi sanırım. Kabul ederseniz bugün gelip alabilirim
Merhaba kusura bakmayın görmedim iletişim bilgilerinizi yazarsanız görüşme sağlayabiliriz

Geri