Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

işte kabukları (resimli)

cingöz

Gümüş 5 Üye
işte kapluşlarr...

Ekli dosyalar

• Resim 037.jpg
    Resim 037.jpg
    26.4 KB · Görüntüleme: 193
  • Resim 038.jpg
    Resim 038.jpg
    21.6 KB · Görüntüleme: 137
  • Resim 039.jpg
    Resim 039.jpg
    19.4 KB · Görüntüleme: 122
Cvp: işte kabukları (resimli)

gelişme çağındalar bi sıkıntı çok haftada 1 2 kere diş fırcası ile temizleyin yeter

yok ikiside aynı anda beyaz olunca korktum

Evet 1-2 kere fırçalayın. Bide resimler çok bulanık net değil belli olmuyor kapluşların kabukları :)

ya resimler bulanık yada kabukları kirli gibi duruyor

beyazlıklar belli olmuyormu kabukları temiz resmi laptop tan çektim

o beyazlıklar normal laptopun kamerasının gece modunu acıp çekerseniz net çıkar resimler kaplumbağanız normal birşeyi yok

ya arkadaşlar benim kapluşlarımın kabuğunda beyazlık yok ama happy'min kabuğunda biraz koyu benek gibi bir şey var... yani normal kabuğunun renginden daha koyu bir renk... Ne yapsam?

benim kaplumbağamda da var yeni aldımda koyu benek ama canavar gibi sorun yok şuanda

valla benim canavar gibi olan merry'de benek gibi bir şey yok ama pek fazla hareketli olmayan (sadece mama konusunda hareketli olan) happy'nin kabuğunda benek var...

Geri