Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İzmir de sahiplenmek için kaplumbağa arıyorum

muharrem94

Yeni Üye
İzmirde oturuyorum. Yaklaşık 8-9 yıldır kaplumbağa bakıyorum. kaplumbağam için yuvasını genişlettim tüm koşullarını ayarladım gayet güzel bir ortamı oldu. şimdi ise yanına arkadaş bakıyorum. Eğer kaplumbağanıza ev arıyosanız benimli iletişime geçerseniz sevinirim.

Bu ilaniniz dikkat cekmeyebilir. Siz, ilgili baslik altindaki ilanlara bakarsaniz, daha iyi olur

Cvp: RE: İzmir de sahiplenmek için kaplumbağa arıyorum

berrakerkin' Alıntı:
Bu ilaniniz dikkat cekmeyebilir. Siz, ilgili baslik altindaki ilanlara bakarsaniz, daha iyi olur

Diğer ilanlara da bakıyorum ama çoğunun ilan tarihinden uzun süre geçtiği için sahiplendirme yapılmış. Yaptığım aramalarında çoğunda sahibini bulduk diyorlar o yüzden bir ihtimal ilana gören olursa diyerek konuyu açtım :)

Hayvan alırken iki hususa dikkat et. Biri emsal boyda olsun. İkincisi uyum olmaması durumunda geri verebilme seçeneğini açık bırakman. İleri yaşlara kadar tek yaşayan hayvanlar akvaryumu sahiplenir. Yeni gelen ile çatışma durumu olabilir. İki dişi veya farklı cinsiyette olmaları iyi olur.

cem' Alıntı:
Hayvan alırken iki hususa dikkat et. Biri emsal boyda olsun. İkincisi uyum olmaması durumunda geri verebilme seçeneğini açık bırakman. İleri yaşlara kadar tek yaşayan hayvanlar akvaryumu sahiplenir. Yeni gelen ile çatışma durumu olabilir. İki dişi veya farklı cinsiyette olmaları iyi olur.

dediklerinizi dikkate alacağım. teşekkür ederim bilgilendirme için :)

Gorustuklerinizi bildirirseniz, ilanlari kapatir moderator arkadaslar

Facebook gruplarina da bakin

berrakerkin' Alıntı:
Gorustuklerinizi bildirirseniz, ilanlari kapatir moderator arkadaslar

Facebook gruplarina da bakin

Facebook gruplarında daha çok kedi ve köpek ilanları oluyor ama sizin bildiğiniz gruplar varsa paylaşırsanız sevinirim.

Facebook Sayfaları
1) Sukaplumbagasi. com
2) Su Kaplumbağası
Facebook Grupları
1) Kirmizi yanakli su kaplumbagasi(red eard slider)
2) Su Kaplumbağası Sevenler Besleyenler
3) Su Kaplumbağası Dünyası
4) Su Kaplumbağası Arenası / Turtle Arena

berrakerkin' Alıntı:
Facebook Sayfaları
1) Sukaplumbagasi. com
2) Su Kaplumbağası
Facebook Grupları
1) Kirmizi yanakli su kaplumbagasi(red eard slider)
2) Su Kaplumbağası Sevenler Besleyenler
3) Su Kaplumbağası Dünyası
4) Su Kaplumbağası Arenası / Turtle Arena

sayfalar ve gruplar için teşekkür ederim

Forumumuz ile bağlantılı olan;
Facebook Sayfası: Sukaplumbagasi.com
Facebook Grubu; Su Kaplumbağası Dünyası

Diğer sayfa ve gruplar Bu forumumuz ile bağlantılı değildir. Paylaşılanlar, Yöneticiler Yorumlar ve verilen bilgiler sorumluluğumuz altında değildir bilginiz olsun.

Cvp: İzmir de sahiplenmek için kaplumbağa arıyorum

https://www.facebook.com/arfaimage.bostanli?fref=nf  
Bu arkadaş ile iletişime geçin, facebook gruplarında ve instagramda takip ediyorum, büyükçe havuzu var,  İzmir Bostanlı'da  400e yakın kaplumbağası var boy boy, bakamayan getirip ona bırakıyor, sahiplendiriyor...

Hasan Gündoğdu > Su Kaplumbağası Sevenler Besleyenler. 6 saat once cikmis bu ilan Izmir'den. Bir bakin isterseniz.

Geri