Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İzmirde 2 tane su kaplumbağasını akvaryumlarıyla beraber sahiplendirmek istiyorum.

angeltugce

Yeni Üye
2 tane bir dişi bir de erkek su kaplumbağam var. 5 yaş civarındalar. İki tane de akvaryumum var. iki ayrı akvaryumda yaşıyorlar. Bebek sahibi olduğum için eskisi kadar ilgilenemiyorum. Onlara iyi bakabilecek birine vermek istiyorum.

Ücret talep etmiyorum. Sadece iyi bakılsınlar yeterli benim için.
Akvaryumları, iç ve dış filtreleri, kuru alanları ve bir tane ısıtıcıları mevcut. yanında da iki tane yem makinası var.

Cvp: İzmirde 2 tane su kaplumbağasını akvaryumlarıyla beraber sahiplendirmek istiyorum.

angeltugce' Alıntı:
2 tane bir dişi bir de erkek su kaplumbağam var. 5 yaş civarındalar. İki tane de akvaryumum var. iki ayrı akvaryumda yaşıyorlar. Bebek sahibi olduğum için eskisi kadar ilgilenemiyorum. Onlara iyi bakabilecek birine vermek istiyorum.

Akvaryumları, iç ve dış filtreleri, kuru alanları ve bir tane ısıtıcıları mevcut. yanında da iki tane yem makinası var.

merhablaben bende izmir de oturuyorum sahiplenmek isterim. evim doğalgazlı  ve  güneş görür  bu yüzden sahiplenmek isterim.

turtlesss' Alıntı:
angeltugce' Alıntı:

merhablaben bende izmir de oturuyorum sahiplenmek isterim. evim doğalgazlı  ve  güneş görür  bu yüzden sahiplenmek isterim.

Tamam o zaman görüşelim ayrıntıları. resimlerini de yollıyabilirim size.

İlgili arkadas,siteden cikartildi Tugce Hanim. Maalesef ki; sahiplendirme ilanlarina talip olup, farkli ilanlarla da, hayvanlari satmaya calisiyor.Bu,kapatilan 3.nicki.

Adminlerimiz duruma el koydu.

Size de tavsiyem; iyice arastirmadan, sakin guvenmeyin.Mesela en basiti; uye nickin bilgilerinden, onceki konularina, diger konulara yazdigi yorumlara,siteye ne zaman uye olduguna vb bilgilere bakabilirsiniz.Bir isik tutacaktir.

berrakerkin' Alıntı:
İlgili arkadas,siteden cikartildi Tugce Hanim. Maalesef ki; sahiplendirme ilanlarina talip olup, farkli ilanlarla da, hayvanlari satmaya calisiyor.Bu,kapatilan 3.nicki.

Adminlerimiz duruma el koydu.

Size de tavsiyem; iyice arastirmadan, sakin guvenmeyin.Mesela en basiti; uye nickin bilgilerinden, onceki konularina, diger konulara yazdigi yorumlara,siteye ne zaman uye olduguna vb bilgilere bakabilirsiniz.Bir isik tutacaktir.

Teşekkür ederim tavsiyeniz ve ilginiz için.
Daha yeni olduğum için tecrübesizim. Uyarılarınızı dikkate alacağım.

Turtless knickli üyemiz, ilgili şahıs ile karıştırılmış. Üyeliği aktif hale gelecektir.

Turtless arkadaşımızın taşıma problemi olduğu için akvaryum ve kaplumbağalar sahiplenmedi.
Konu günceldir. İsteyen olursa sahiplendirilecektir.

Cvp: İzmirde 2 tane su kaplumbağasını akvaryumlarıyla beraber sahiplendirmek istiyorum.

sahiplenilmediyse sahiplenmek isterim bakabilecek yerim var ..0553 546 22 76 whatsap yada [email protected] adresinden mail yoluyla ulaşırsanız sevinirim.. bende izmirde oturuyorum üçyol yakınlarında ..

angeltugce' Alıntı:

Merhaba;

Kaplumbağanızı sahiplendirdiniz mi?

Geri