Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İzmir'de İşkence Edilen Sokak Köpeği

Cvp: İzmir'de İşkence Edilen Sokak Köpeği

Biz sessiz kaldıkca bu olaylar çoğalacak allah korusun küçücük bebek bile tecavüz ediliyor..
Düşünün nekadar pislik bir dünya oldu bu dünya insanlar yani biz hayvan severler birer meşale yakalımki o meşaleler çoğalsın böyle olunca hiç bir yere varılmıyor haklımız koyun gibi sessizce bu olayı izlerken napılabilirki.!! lanet olsunki bu ülkeyi düzgün bir insan yönetmiyor !!
İnsanların nasıl hakları varsa nasıl korunuyorlarsa hayvanlarda korunmalı !! ben inanmak istemiyorum
gebersin bunu yapan pislik adi aşağılık !!
Hapis Cezası yemeli !! bana göre idam bile edilmeli !!!!
Damarıma bastılar şu sinirli günümde ortalığı dağıtacağım şimdi ayyy :'(

Ben İzmirliyim. Hiç bir İzmirlinin boyle bir vahsti yapicagini dusunemiyorum :'(

bunu yapanlar insan olamazlar, insanda birazcık vicdan olur bence yasalarla hayvanlara işkence yapanların cezasının dahada fazla olması gerekli ...

129 ve 650 TL yine caydırıcı cezalar değil. Bu konuda yasalarda değişikliklere ihtiyacımız var. Berlin'de bir kediyi 5. kattan atarak ölümüne sebep olan sanığa 7 ay hapis cezası verildi. Türkiye'de böyle caydırıcı cezalar olacak ki bunlara son verilecek...

Bu tür yaratıkları (canlı bile olamaz bunlar)öldürmek çok hafif kalır ölene kadar küçücük bir yerde hapis cezası verilmeli...

Bu canlinin ellerini goremedim.Kemikleri görünüyor.Kulak deseniz yok kanlar içinde ve kesilmiş.Tecavüz edilmiş.Burnuna darbe almiş.

Peki bunlari yaparken hayvanıncağızın aci çektigini hissetmediler mi ? Ben sokakta yururken bir hayvanin kuyruğuna basmamak için tedbir alırken bu cani insanların yaptiklarina bakın.Böyle insanlar oldukça canlilarla iç içe bir yaşamımız olmayacak olamayacaktir.Hayvanlar bizden korkacaklar,bizi sahibi,arkadaşı olarak göremeyecekler.

Bu haberi ben sabah okumuştum.Bu cani insanı-insanlari bulana $2000 takdim edilecektir.Burada önemli olan para değil,KİŞİLİKTİR.

Oha köpeğe tecavüzmü ? Bu çok korkunç .

tek diyebilceğim şey yazıklar olsun :(

ne kadar acımasızca pislikce ve vahşice bi olay bu böle

Geri