Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Jbl Protemp Vantuzları

Kacaktospik

Altın 5 Üye
Aldıktan 1 hafta sonra vantuzlar(öpücükler) kendini salmaya başladı, bazen uyanıyorum ısıtıcı devrilmiş. Bu kadar iyi bir markanın vantuzunun kalitesi neden böyle, 20 liralık ısıtıcının vantuzu mükemmelken. Akvaryumu temizleyip vantuzu temizleyip takınca dahi tutmuyor. Özenilmemiş hiç.

Depoda çok kalmış olabilir mi diye düşünüyorum. Yalıtkınlaşma. Bende bir problem yok cam üstünde hayvanlar aşağı yukarı kaydırıyor ama sökmeye çalışırken iki elle söküyorum.

Vantuzlarda sertleşme var mı yada hasar, ısırık vs. Böyle kolay çıkmaması lazım. Su içinde üstelik. Yapıştığı camı ve vantuzu da temizlemişsin. Acaba vantuzları mı değiştirdiler petshopta; etli lastik vantuzu var.

Vantuzlar tutarken dahi hafif tutuyor tutturup bıraktığımda ısıtıcı sallanıyor. Şuan kaçak küçük sorun olmuyor ama ilerde sorun yaratır diye düşünüyorum. Tek elimle güç uygulamadan suda rahatça oynatıyorum hem de. Vantuzlar sabitlenmiş çıkartmayı denedim daha önce, petshop değiştirmiş olabilir mi

Kaçak vantuzlara zarar verebilecek boyda değil henüz zaten. Vantuzla dandik. Hem de temizliği çok sık yapmama rağmen hiçbir şekilde camda tutunmayı arttıramıyorum

Aldığın yer ile iletişim kurup durumu anlat. Servis yada distrübütörün numarasını versin eğer kendi halledemiyor ise.

İkili vantuzlar kablo tarafında tekli olan öndekinin bir arkasında olacak. Bu şekilde taktın değil mi ?

Cvp: Jbl Protemp Vantuzları

Bu ısıtıcıyı hangi siteden aldınız?

Üzerinde üç vantuz var parçanın birinde iki tane diğer parçada bir tane. Gerçi bendeki 200 wattlık 100 wattlık ikili mi bilmiyorum.

Alındığı firmanın ismi yazıyordur sayfasında.

Tamam o zaman normali o, boyca kısa olduğu için iki vantuz kullanmışlar demekki

O vantuzların aynısından bulabilir misin bu petshop sitelerinin yedek parça bölümlerine bir bak. Jbl nin türkiye distrübütörü nerede bulamadım. Adresi yok.

mailto:/JBL-Protemp-S-Isitici-Vantuzu-x-2-adet,PR-23898.html
Bunlar orijinaldir umarım. Almayı düşünüyorum

Şimdi ısıtıcı su içinde bakamıyorum ama yazdığına göre onun vantuzu. Doğrudan kendi ürününün satıldığını bilmiyordum. Bulduğun iyi oldu. Böyle sorun yaşayan olursa alabilir.

Geri