Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kabuğu biraz beyazladı gibi ?

yasin187

Bronz 3 Üye
Resimler

Millet sizce sağlıklımı ? Kabuğu biraz beyazladı gibime geldi gunese çıkardıgımda böyle oldu akvaryumda yasıyor kendısı ama fanusa koydum 1 kac dakika foto cekmek icin
ve günde 2 3 tane yem veriyorum fazla yem verince akvaryumu hemen batırıyor ! ve 1 tane daha kucuk kaplus var oda kız ikisi bir biriyle yasaya bilirmı kız kücük ?
Edit furkan54ozan
Forumumuzda kısaltma yaparak konuşmak,msn dili konusmak Yasaktır !
Konu ismi konu içeriği ile alakalı olmalıdır !
Lütfen kurallarımızı okuyun...

RE: Yardım!

Öncelikle kuralları okuyun derim.
Küçük kaplumbaganıza her türlü zarar gelebilir.Net birşey söyliyemeyiz.

O beyazlıklar kalkıyorsa büyük ihtimalle kabuk değişimi :) Kaplumbaganıza yemi kafasının hacmi kadar verin..Anlasabiliyorlarsa simdilik sorun yok aralarında sorun çıkarsa ayırmak en mantıklı olanı

tşkler ama kücüğü akvaryuma koyarsam boğulmazmı fanusta daha rahat eder sanırm cünkü akvaryumun suyu onun icin fazLa

Derede napıyor bu küçük kaplumbagalar boğulcaz diye yüzmüyorlar mı :) Merak etmeyin birşey olmaz

Her zaman korkuyor diyemeyiz.
Kaplumbaganızı yeni aldıysanız alışmaya çalışıyordur.

Evet yeni alındı fark ettim yüzebiliyor ama destek alarak yoksa zorlanıyor

benim kaplışumda kocaman akvuryuma koyduğumda miniminicikti ama yüzebilmek çok hoşuna gitmişti ilk zamanlar filitre bile savuruyordu ama şimdi büyüdü yani sorun olmaz yüzme konusunda merak etmeyin

Biraz şaşkınlığa uğrar ilk gün filtre sesinden korkup kuru alana kaçarya da savrulur ama boğulmaz.. Alışır. Bir şey olmaz.

Geri