Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kabuktaki Beyaz Lekenin Nedeni Nedir?

Krem kurudukdan sonra fazlalıkları bir gazlı bezle alın ve daha sonra kurulayın :)

yardımlarınız için çok teşekkürler ama malesef bu sabah itibariyle kaybettim minik kapluşumu...:'(
zaten petshoptan aldıgımda hastaydı belli ki ama 2 kez götürmeme ragmen bişeyi yok dediler ve geri yolladılar..meğer mantar ilerlemiş...şimdi ölüsünü götürüp göstericem onlara hani bişeyi yoktu diye...
hem kızgın hem de çok üzgünüm..
şimdi diğer kamluşuma çok dikkat edicem...o gayet sağlıklı görünüyor..umarım böyle devam eder..
tekrar teşekkürler yardımlarınız için...

Başınız sağolsun :/ :( çok üzüldüm ya siz elinizden geleni yaptınız.. İnş diğeriyle çok mutlu olursunuz

yaaaaaa ): ): ): inanmıyorummmm başınız sağolsunn kıyamam ben ona miniğe yaaa :'(

çok teşekkür ederim taziyeleriniz için..şimdi ona boş bi saksıda güzel bi mezar yaptım orda devam ediyor uykusuna..keşke daha fazla zaman geçirebilseydim onla...
artık diğerine çok dikkat edicem... teşekkürler tekrar =(
"kaybettiklerimiz" kısmına son uykusunun ve mezarının fotosunu koyucam son kez güzel dileklerinizi hisseder belki..
hoşçakal mini... ='(
mailto:/forum/minnie-de-aramizdan-ayrildi-t-1704.html

Geri