Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kahraman ve Vien yem yemiyorlar

memolik12

Gümüş 4 Üye
Merhaba arkadaşlar sanırım 2-3 ay foruma giremedim. Çünkü yeni eve tasındıgımız icin internet biraz geç bağlandı. Arkadaslar Vien ve Kahraman yem yemiyor, öylece yeme bakıyorlar. Bir şey olacak diye korkuyorum. Neden yemlerini yemiyorlar?

Cvp: Kahraman ve vien yemek yemiyorlar

Birkaç gün bekle, taşındık demişsin, hayvanlar bu arada bitap düşmüş olabilir. Uyum sağlayınca eski hallerine dönerler.

Yemlerin tarihlerine bakın, acaba bayatlamış olabilir mi? Birde kapağı açık kalmış yem kutusu var mı?

Akvaryumda aydınlatmanız var mı bilmiyorum? Ancak yoğun ışık gördüklerin de bir anda iştahları açılıyor bizimkilerin. Ama taşınalı çok olmadıysa adaptasyon süreci atlattıklarını düşünüyorum. İçiniz ferah olsun.

Cvp: Kahraman ve Vien yemek yemiyorlar.

Anormal birşey değil alışma süresi En fazla bir hafta alır hatta almaz bile ancak devam ederse bir sorun vardır

Cvp: Kahraman ve Vien yem yemiyorlar

Dönemsel olarak yem yemedikleri olur. Bir öğünü veya 1 gün yemek verme. Düzeleceklerdir.
Bu arada ışık ve ısı olunca iştahlarının açıldığı doğrudur.

Geri