Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Kalın Sağlıcakla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deep_Progressive

Yeni Üye
Katılım
6 May 2009
Mesajlar
6
Forumu google'dan rastgele buldum, baktım gerekli ve güzel paylaşımlar var, katkım olsun diye üye oldum uğraştım, gereksiz insanlar ve muhabbetler yüzünden uyarı aldım. Duyurular Ve Öneriler Bölümünda yöneticilerle bile tartışan kişi uyarı almadı, benimle tartıştı bende uyarı aldım, kurunun yanında yaşta yandı.. Neyse uzun lafın kısası ya kurallar her şekilde kural olacak, ya da sözde kurallarla kimse aldatılmayacak, keyfi uyarılar için gelmedim foruma.. kalın sağlıcakla...
 

gonzimmm

As 2 Üye
Katılım
30 Eyl 2008
Mesajlar
696
Olur mu öyle şey tabi ki oda uyarı aldı.
Keyfi uyarı yapmıyoruz tartışma yasak.Size özel bir durum asla değil.
Açık hakaret bulunduğu için uyardık.Aynı uyarı Misssevda Hanımada gitti.
 

aragorn

SKF Delisi
Katılım
30 Eyl 2008
Mesajlar
2,176
Uyarı alan sadece siz değilsiniz kurunun yanında yaş da yanmadı yani ve ayrıca kuru yaş diye bir durum yok ikinizde kurallara uymadınız. Kurallara uymayanları uyarmak benim görevim bu yüzden bu durum sizi rahatsız ettiyse yapabileceğim hiç bir şey yok. Keyfi uyarılar diye bir şey söz konusu bile olamaz kurallara uymazsanız sizi uyarmak benim vazifem uymadığınıza göre de ben de görevimi yerine getirdim. Kurallara uymayıp uyarı almak sizi rahatsız ettiyse size sadece hoşçakalın derim paylaşımlarınız için teşekkürler.

Konu Kilit+ Arşiv.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst