Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumağamın cinsiyetini bulamadım

gaplumbağa

Yeni Üye
kaplumbağamın cinsiyetini anlayamadım alalı 5 ay oldu anlayabilen varsa söyleye bilirmisiniz.tırnakları dişi tırnağı gibi

mailto:/img194/5710/1001477.th.jpg
mailto:/img199/7986/1001484.th.jpg
mailto:/img38/8071/1001485.th.jpg
mailto:/img32/7295/1001486.th.jpg
mailto:/img196/8783/1001487.th.jpg

Su an disi diye dusünebilirsiniz ama ilerde degisebilir daha erken.

Benimki 7 cmle disi olarak tahmin ettik disi çikti. Sizinkini bilemiyorum valla.

Kaplumbaganiz 10 aylık degil mi:s yada 10 aylıkken anlasılır mi:)

benimki de en az 9-10 aylık ama sizinki gibi...şuanda cinsiyetini belirlemeniz çok zor.

Arkadaşlar lütfen sakin.
Kimse kimsenin mesaj yazma özgürlüğünü kısıtlayamaz.
Tartışma içeren mesajları siliyorum şimdi.
Lütfen daha fazla uzamasın bu konu sadece bilgi paylaşın.
İyi forumlar.

Cinsiyet için henüz erken daha ilerde kesinleşir o yüzden şu an bir şey demek zor. Tırnaklar zaten erkeklerde de kısadır ufakken ilerde uzar bu yüzden erkek de olabilir.

Tartışan arkadaşların tartışma ve hakaret içeren mesajları silinip, gerekli kişiler uyarılacaktır. Artık bizlerde de sabır kalmadı görevimiz gereği şimdiye kadar iyi niyetliydik ben de diğer arkadaşlar da ancak anlaşılan biraz otorite eksikliği olması iyi gelmiyor. Tartışma ortamı oluşturan her iki üye de uyarılacaktır. 2. uyarıdan sonra forumdan kısa süreli uzaklaştırma cezası uygulanır tüm üyelerimizn bilgisine. İyi paylaşımlar dilerim arkadaşlar.

Geri