Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağa sahiplendirmek istiyorum

orosboros

Yeni Üye
öncelikle ben alper yaşım 22 aydında yaşıyorum. 2 hafta önce arkadaşımın bana bırakmak zorunda kaldığı(burası biraz ailesel bir durum ama sahiplenmek isteyen arkadaşa anlatırım) arthura bakıyorum. arthur geçtiğimiz aralık ayında pet shoptan alınmış, sağlık durumu gayet iyi. bana sitede ölüm kabı olarak tabir edilen kapta vermişti. arthurla yıldızımız bu 2 haftada hiç barışmadı :( . cam bir akvaryum aldım şimdilik başka bir arkadaştan ısıtıcı ödünç aldım öyle bakıyorum. ama bu durumun uzun süreceğini düşünmüyorum. sahiplenmek isteyen arkadaşa ısıtıcıyı veremem ama akvaryumu hediye edebilirim. aydından sahiplenmek isteyen varsa çok mutlu olurum.

mesajımı düzeltme seçeneğini bulamadım ilk mesaja da fotoğrafları ekleyememiştim flood için kusura bakmayın arkadaşlar
mailto:/8gR0La.jpg
mailto:/g5MzR5.jpg

Cvp: kaplumbağa sahiplendirmek istiyorum

Merabalar ben taha mardinde 7 yıldır su kaplumbağası uretiyorum mardine içi kuru pecete dolu bir kap icinde kargo ile kaplumbağayı gönderebilirsnz sahiplenmek isterim bana güvenebilirsnz.Simdiden tskrlrr...

tosbik123' Alıntı:
Merabalar ben taha mardinde 7 yıldır su kaplumbağası uretiyorum mardine içi kuru pecete dolu bir kap icinde kargo ile kaplumbağayı gönderebilirsnz sahiplenmek isterim bana güvenebilirsnz.Simdiden tskrlrr...

kargoyla göndermek mi? bir canlıyı kargolar taşımaz bence ve bunun doğru olduğunu düşünmüyorum. ama su kaplumbağaları için bu durum farklıysa bilemiyorum bu konuda bilgim yetersiz.

NOT: moderatör arkadaşlar başlığı doğru yere taşırlarsa çok mutlu olurum :)

Hangi sehirdesiniz Ankarada iseniz ablam için alabilirim

ilk mesajımda aydında olduğumu söylemiştim :)

Kargo ile gönderim yaparsanız ala bilirim ablam için kusura bakma oructum tam anlamamisim????

kaplumbağa kargoyla yollanır mı ya lütfen biri beni aydınlatabilir mi? yollanırsa tabi ki yollarım :)

yollarsanız bana e-mail adresimi verimordan ulaşın bana :)

orosboros' Alıntı:
kaplumbağa kargoyla yollanır mı ya lütfen biri beni aydınlatabilir mi? yollanırsa tabi ki yollarım :)

Kaplumbağa kargo ile yollanır ancak en ideali bir otobüs firmasına teslim edilmesidir.Bu şekilde sarsıntı ve sıcaklık değişimi asgari seviyeye indirilir.Burada asıl endişe edilmesi gereken konu Asiye'nin gerekli şartları sağlayıp sağlayamayacağı olmalı zira Asiye'nin aracı olduğu şahıs bir süre sonra kaplumbağa bakımının altından kalkamazsa;zaruri olarak Asiye'ye misafir olmuş olacak.Asiye'nin de yeterli yeri olmadığı düşünülürse;canlının kendisine ömürlük bakabilecek kimse tarafından sahiplenmesi en sağlıklı seçenek olacaktır.

Firmanın alabilecek yeri var merak etme akvaryumu büyük ve daha büyüğünü alicamda diyor madem bisi yapıyla hakkıyla yapalım diyor

Furkan anlamına kocası da çok seviyor hayvanları ve akvaryum konusunda benden daha şanslı onun bakacağı kaplumbağalar sordum gerçekten bakabilcen mi diye onedekbakarizhayvan bakarız dedi esimle

asi kız' Alıntı:
Firmanın alabilecek yeri var merak etme akvaryumu büyük ve daha büyüğünü alicamda diyor madem bisi yapıyla hakkıyla yapalım diyor

Furkan anlamına kocası da çok seviyor hayvanları ve akvaryum konusunda benden daha şanslı onun bakacağı kaplumbağalar sordum gerçekten bakabilcen mi diye onedekbakarizhayvan bakarız dedi esimle

tamamdır o zaman e mail adresinizi verirseniz iletişimde kalırız 

Tamam vereyim anlamada haber vereyim o alicak hayvani sonuçta:[email protected] e_mail adresim yanlız yabancilarsam bakmamkendini tanıt oldumu mesaj cekerken

tam olarak istanbulun neresinde oturuyorsunuz eğer selimpaşaya yakın bir mesafeyse eldende alabilirim

Geri