Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbaga sahiplenmek istiyorum-Ankara

Cerent

Yeni Üye
Merhaba, Ankara'da yavru kaplumbağa sahiplenmek istiyorum, kaplumbağasına bakamayacak olup vermek isteyen olursa iletişime geçebiliriz. Teşekkürler şimdiden:)

Cvp: Kaplumbaga sahiplenmek istiyorum-Ankara

Cerent' Alıntı:
ankara sincanda petshopta yavru kapplumbağa dolu istiyorsan gel sincana al hatta hangi petshopta satıldığınıda söyleyebilirm sana..
Merhaba, Ankara'da yavru kaplumbağa sahiplenmek istiyorum, kaplumbağasına bakamayacak olup vermek isteyen olursa iletişime geçebiliriz. Teşekkürler şimdiden:)

asi kız' Alıntı:
Cerent' Alıntı:
ankara sincanda petshopta yavru kapplumbağa dolu istiyorsan gel sincana al hatta hangi petshopta satıldığınıda söyleyebilirm sana..

çok sevinirim hangi pet shop acaba?

Ticarete katki saglamamak icin sahiplenmek cok daha iyidir, forumda bir suru ilan var onlara bir bakin lutfen

ceren sincanda yeraltı çarşısında ki petshopta tren istasyonun karşı tarafında ara sokakda

Geri