Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağa sayısı fark edermi?

hakanguguk

Bronz 4 Üye
merhabar arkadaşlar

Bi sorum olucaktı,bende 2 tane kaplumbağa var ama ben bi 2 tane daha almak istiyorum sayının çok olmasının kötü anlamda bi zararı varmıdır herhangi bir kötü yanı varmıdır?

ben almayım derim...hem ilerde bakımları çok daha zorlaşacak hemde biz aldıkça onlar bu minikleri kötü şartlarda getirmeye devam edecekler...2 kapluşunuza en iyi şartlarda bakmaya çalışın :)

bende ondan korkuyorum bakımı ileride zorlaşacak diye :) ben zaten en iyi şartlarda bakıyorum kapluşlarıma,o zmn 2 taneyle idare edicez büyüyene kadar :)

Bende 4 tane var ve keşke 2 de kalsaydım diyorum. İnanın kaos oluyor.

hadi yaa o derece yani :( aslında 2 tane iyi çünkü isimlerini şuan karıştırmıyorum ama 4 tane olursa pek ayırabileceğimi sanmıyorum :)

Bazen yem verirken 4 ü birden ayrı parmağımdan ısırdığı ve üzüm salkımı gibi elime asıldıkları vaki. 2 tane yeter fazlası sıkıntı yaratır.

ben uğraşırım benim için pek sorun olmaz aslında ama çok olması elbet belli bi zmn sonra yoracaktır o yüzden aza kanaat edeyim :)

Kesinlikle az sayıda olmasını tavsiye ederim. Deneyim konuşuyor burada :)

Geri