Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

kaplumbağa sayısı fark edermi?

hakanguguk

Bronz 4 Üye
merhabar arkadaşlar

Bi sorum olucaktı,bende 2 tane kaplumbağa var ama ben bi 2 tane daha almak istiyorum sayının çok olmasının kötü anlamda bi zararı varmıdır herhangi bir kötü yanı varmıdır?

hayat

Bronz 4 Üye
ben almayım derim...hem ilerde bakımları çok daha zorlaşacak hemde biz aldıkça onlar bu minikleri kötü şartlarda getirmeye devam edecekler...2 kapluşunuza en iyi şartlarda bakmaya çalışın :)

hakanguguk

Bronz 4 Üye
bende ondan korkuyorum bakımı ileride zorlaşacak diye :) ben zaten en iyi şartlarda bakıyorum kapluşlarıma,o zmn 2 taneyle idare edicez büyüyene kadar :)

oldscout

Taç 3 Üye
Bende 4 tane var ve keşke 2 de kalsaydım diyorum. İnanın kaos oluyor.

hakanguguk

Bronz 4 Üye
hadi yaa o derece yani :( aslında 2 tane iyi çünkü isimlerini şuan karıştırmıyorum ama 4 tane olursa pek ayırabileceğimi sanmıyorum :)

oldscout

Taç 3 Üye
Bazen yem verirken 4 ü birden ayrı parmağımdan ısırdığı ve üzüm salkımı gibi elime asıldıkları vaki. 2 tane yeter fazlası sıkıntı yaratır.

hakanguguk

Bronz 4 Üye
ben uğraşırım benim için pek sorun olmaz aslında ama çok olması elbet belli bi zmn sonra yoracaktır o yüzden aza kanaat edeyim :)

oldscout

Taç 3 Üye
Kesinlikle az sayıda olmasını tavsiye ederim. Deneyim konuşuyor burada :)