Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbaga Ticaretine Son Diyen Site Açıldı!

Arkadaşlar kaplumbagalarolmesin.net in arama motorlarında gözükmemesinin nedenini çözdük.Kısa bir onarımdan sonra yeniden karşınızda olucak.

Teşekkür ederiz melo

Site onarıldı.Artık dünyaya açıldık :)
Sitemizi farklı sitelerde duyurmanızı bekliyorum arkadaşlar.Hedefimiz onlarca kaplumbağayı urtarmak.

Arkadaşlar artık ciddi adım atmamızın zamanı yaklaşıyor.
Kaplumbagalarolmesin.net te '' destek veriyorsan imza at '' bölümüne tüm üyelerimizin imza atmasını bekliyorum.
İmza atması için arkadaşlarınızada siteyi duyurursanız seniriz.

İyi forumlar..

Teşekkürler ellerinize sağlık bir şeyler yapılmasının zamanı gelmişti zaten. Emekleriniz en azından kaplumbağaların fanuslarda yaşamasını engelleyecektir.

Bu siteyi diğer forumlarda paylaşalım tüm hayvanseverler imza atar o zaman sadece kaplumbağa severler değil tüm hayvanseverlerin imzalarını bekliyoruz :D

Bir dernekten yardım almadan önce imza sayımızı arttırmamız gerekmekte.Lütfen Sitemize imza atalım ve attıralım.

Çok önemli bir konuda çok güzel bir çalışma yapmışsınız. Teşekkürler.
Ben kişisel olarak hayvan ticareti yapmayan petshoplardan alışveriş etmeye çalışıyorum. Bunun çok naif bir davranış olduğunu düşünüyor insanlar ama; biz o dükkanlardan birşey almasak önünde sonunda azalacaklardır.

İmzama Bakarsanız Aynı amaçla kurulmuş bir facebook grubu görecekiniz.Onuda desteklerseniz sevinirim.

gizemli_kiz19' Alıntı:
Sitede virüs var sanırım.virüs programı uyarı veriyor sürekli.

Evet,Site 3. şahıslar tarafından ele geçirilmişti
Ve sunucu problemi yüzünden sorunu halledememiştik.

Kaplumbagalarolmesin.net şuan virüssüz sorunsuz bir şekildedir.

Lütfen imzalara devam edelim

Geri