Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağalar için broşür

ecemkoten

Bordo Bereli
Arkadaşlar başka bir başlıkta petshoptan kaplumbağa alırken gördüğümüz kişilere yada duyarlı olduğuna inandığımız petshoplara dağıtabileceğimiz bir broşürümüz olsun dedik. Ben ufaktan bir yazı yazdım. Amatörce bir çalışma oldu fakat sizin tavsiyelerinizde düzenlemek istedim. Bunu sadece bir taslak olarak düşünün. Ben yazıyı değilde dizaynı değiştirelim derim. Kaplumbağanın ağzından yazmak istedim. Eklemek istediklerinizi direk hiç çekinmeden söyleyebilirsiniz.

Photoshop kullanıyorum aklınızdaki fikirleri söylerseniz gerçekleştirmeye çalışırım. Yada beğenen olursa bunun çıktısını alıp isterse dağıtabilir :)
Karar sizin :)

Taslağı paylaşıyorum :

mailto:/img829/7163/kaplus.jpg

Cvp: Kaplumbağalar için broşür

Biliyormusun çok duygulandım okurken eline sağlık ecem abla sen çok iyi birisin
bunu alıp tüm pet shoplara dağatacağım. ellerine sağlık :)

Bende yazarken ağladım :)
Dediğim gibi taslak gibi düşündüm bunu sizin isteğinizle dizayn yada yazı değişebilir.

Çok güzel ve duygulu bir yazı, tebrikler. Sammy güzel seslenmiş :)
Aramın iyi olduğu bir kaç pet shop ve etrafımdakilere dağıtacağım.

Çok teşekkür ederim :) Beğenmenize çok sevindim. Yazı güzelde dizayn pek dikkat çekici olmadı. İsterseniz değiştiririz. Ama çok zor olur yazıyı kısaltmak gerekir :)

emeğinize sağlık gerçekten çok güzel olmuş

Ecem hanım çok güzel bir çalışma olmuş tebrikler, bu işi nekadar ciddiye aldığınızı bir kez daha görmüş olduk. Keşke hayvan sahibi her birey bu kadar alakalı olsa...

Çalışmanız güzel olmuş, öykü havasında olmuş ve bu da insanların daha çok ilgisini çeker bence. Ama bizim forumun adının yer aldığı beyaz boşluğa sığdırabilirseniz; '' yapılması gereken her şeye sitemizden ulaşabilirsiniz '' gibi bir yazı eklerseniz, insanları sitemize yönlendirip daha detaylı bilgilere ulaşmasını sağlamış olursunuz. Sadece site ismi olunca fazla dikkat çekmiyor :)

Ama çalışmanız gerçekten güzel, görsel ve masal havası.. İnsanları okumaya iyi teşvik eder :)

Umut bey çok iyi fikir hemen ekliyorum onuda o boşluğa :)
Böyle düşünmeniz beni çok mutlu ediyor :) Uzun zamandır sitede aramızda konuştuğumuz bir konuydu. Birkaç gündür ne yazsam diye düşünürken dedim Sammy'nin ağzından anlatmak daha kuvvetli olur :)

Onur bey size de çok teşekkür ediyorum :)

Şimdi sizinde üzerinize düşen bunu azda olsa birkaç kişiye ulaştırabilmek :)

Umut bey dediğinizi ekledim yukarıdaki paylaşıma :)

Ecem Hanım çok duygulandım gerçekten, çok çok yararlı ve güzel bir yazı olmuş,bunu paylaşabileceğim tüm arkadaşlarımla ve arkadaşlarımın yakınlarıyla paylaşacağım. Umarım büyük bir kitleye ulaşırım ve bu pis ticarete ortak olmalarını engellerim. Yazı için teşekkürler :)

Ne demek Melisa Hanım sizinde desteğinizle oldu bu paylaşım :) Eklemek yada değiştirmek istediğiniz birşey varsa söylemeniz yeterli :)

Ben her şeyi büsbütün yazdığınızı düşünüyorum, bir hata veya yanlış görmedim :) Bu arada elimden geldiğince sosyal ağlara ve oradaki sayfalarıma da ekleyeceğim ki, tanımadığım insanlara da ulaşabileyim..

Sammy bu yazıyla acaba kaç arkadaşını kurtaracak :).Sizi sonuna kadar destekliyorum.Bizde bundan bir fotokopi yapabiliriz.

Çok teşekkür ederim Kamer bey :) Sammy ulaşabildiği kadar bütün arkadaşlarını kardeşlerini kurtarmak istiyor :)

Melisa hanım bende sosyal sitelerde paylaştım. O sitelerde bir işe yarasın değil mi :)

Sosyal siteler ilk kez bir işime yarayacak vallahi :)

Ecem hanım birde ölüm kabında yaşayan hasta bir kaplumbağanın ağzından yazabilirseniz, çok işimize yarayabilir... :)

Aynen öyle :) Ne kadar insana ulaşırsak o kadar iyi bizim için :))

ecemkoten' Alıntı:
Umut bey çok iyi fikir hemen ekliyorum onuda o boşluğa :)
Böyle düşünmeniz beni çok mutlu ediyor :) Uzun zamandır sitede aramızda konuştuğumuz bir konuydu. Birkaç gündür ne yazsam diye düşünürken dedim Sammy'nin ağzından anlatmak daha kuvvetli olur :)

Onur bey size de çok teşekkür ediyorum :)

Şimdi sizinde üzerinize düşen bunu azda olsa birkaç kişiye ulaştırabilmek :)

Umut bey dediğinizi ekledim yukarıdaki paylaşıma :)

Şimdi daha güzel oldu Ecem hanım, bende en kısa zamanda çıktı alıp verebileceğim yerlere vereceğim. Umarım emeğiniz sonuçsuz kalmaz :)

Ben meslekten dolayı dizaynda yardım edebilirim grafik konusunda bir sıkıntınız olursa. Çalışma çok güzel yüreğinize sağlık.

Aynen çok iyi fikir, broşür 4-5 sayfalık almadan önce ve aldıktan sonra yapılacaklar, gereklilikler ve öneriler şeklinde geliştirilebilir de..

Bu arada Ecem hanım 13 üncü satır 2 nci kelime üşümememiz olacak sanırım. Anlam karmaşası yaratmasın :)

Birde Adamlaroluyoruz. yazmışsınız, hazır düzeltmişken bunu da düzeltirsiniz Ecem Hanım :)

Geri