Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağalarım İçin Alışveriş Listesi (Önerileriniz)

yes23

Platin 5 Üye
mailto:/images?q=tbn:ANd9GcRjM-NY8UrRYgIZ3iv31WueCGf86Hyn9Jnf4vXOITpC_QK4OFYuRQ​

Merhaba, kaplumbağalarım için bir alışveriş listesi oluşturdum. Neler diyeceğinizi merak ediyorum ve liste için önerilerinizi bekliyorum.

- Sera Raffy P
- Tetra Fauna Gammarus
- JBL Tortil
- JBL Calcil
- Aim Blood Worms
- JBL Novo Fex Tubifex
- Biyo Tortvit

Bu listede beğenmediğiniz herhangi bir şey ya da eklemek istediğiniz herhangi bir şey var mı? Belki şunun yerine şunu alırsan daha iyi olur gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Cvp: Kaplumbağalarım İçin Alışveriş Listesi (Önerileriniz)

Mutlaka tetra reptomin olmalı ana yem olarak.
Yaşını doldurmuş kaplumbağalar için de sera vital sera reptil herbivor gibi protein oranı düşük yemlerde olmalı.
Vitamin olarak jbl veya sera nın vitamini olmalı bence :)

Teşekkürler ancak benim kaplumbağalarım hâlâ küçük :) Daha 1 yaşları dolmadı.

Sera Raffy Vital hakkında ne düşünürsünüz?

sera vital benim kullandığım ana yem.
Düşük proteinli bitkisel içerikli ve yavruluk dönemini atlatmış kaplumbağalarda kullanılması uygun olan yem :D

Aslında Marin Fish'in de bir ürününü buldum ancak Marin Fish? Tanıdığım bir marka değil.

marka çok önemli.bence bilindik markaları düşünün

Geri