Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağalarımı sahiplendirmek istiyorum

Emorian

Yeni Üye
Merhaba,

İşlerim sebebiyle ilgilenemediğim 2 adet kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum. 1'i erkek diğeri dişi. Erkek olanın kabuk boyu 13 cm dişi olanın 17 cm. İstanbul içinde ilgilenen olursa detaylı bilgi iletebilirim. Fotoğraflarını yüklemek istedim sanırım o bölüm çalışmıyor. 

Saygılar.

Cvp: Kaplumbağalarımı sahiplendirmek istiyorum

Tinypic.com dan fotograflari yukleyebilirsiniz.

Resimleri aşağıdaki şekilde yükledim. İlgilenenler olursa mesajla iletişime geçebilir.

mailto:/4gbOdL.jpg
mailto:/Oq7OWZ.jpg
mailto:/zArqWY.jpg

büyük olanın üst arkadan ikinci adacıktaki delik darbeden mi kimyasal bir ürün ile temas yüzünden mi oluşmuş. başka yerinde bu tip birşey yok sanırım. delik kabuğu geçmiş mi yoksa kemik üstünde mi var.

bir miktar plaka birikimi var ama hayvanlar gayet güzel ve sağlıklı. gözler ve kulaklar sağlam.

ve cem abiye ilaveten çok tatlılar :) maşallah alıcak kişi çok şanslı :) isimleri varmı?

kaplumbağalarını istiyorum desem bunları bana nasıl ulaştırıcaksın

Emorian' Alıntı:
Merhaba,

İşlerim sebebiyle ilgilenemediğim 2 adet kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum. 1'i erkek diğeri dişi. Erkek olanın kabuk boyu 13 cm dişi olanın 17 cm. İstanbul içinde ilgilenen olursa detaylı bilgi iletebilirim. Fotoğraflarını yüklemek istedim sanırım o bölüm çalışmıyor. 

Saygılar.

merhabalar,

istanbulda oturuyorum heryere gelebilirim. kaplumbağa beslemeyi çok istiyorum. hala geçerli ise teklifiniz sahiplemeyi çok isterim.

teşekkürler.
damla

Emorian' Alıntı:
Merhaba,

Saygılar.

merhaba sahiplenmek isterim hala sizdelerse

Geri