Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağalarımı Sahiplendirmek İstiyorum

Mustafa Akyol

Yeni Üye
Sevgili Dostlar,

İki yıl önce iki adet su kaplumbağası aldım.Ancak bakımında zorlanıyorum.Şehir dışına çıkacağım zamanlar kaplumbağalarıma bakacak kişi bulamıyorum.O nedenle kaplumbağalarımı sevgiyle ilgiyle bakabilecek birilerine vermek sahiplendirmek istiyorum.

İlgilenen olursa lütfen bana ulaşın.

Gsm Numaram :0 535 971 99 04

Cvp: Kaplumbağalarımı Sahiplendirmek İstiyorum

Hayvanların kabuk boyu ve ikamet ettiğiniz şehir hakkında bilgi. İlgilenenler için iyi olur.

cem' Alıntı:
Hayvanların kabuk boyu ve ikamet ettiğiniz şehir hakkında bilgi. İlgilenenler için iyi olur.

cem' Alıntı:

Cem bey bilgilendirme için teşekkür ederim.

Kaplumbağalar hakkında bilgi verebilirsen ve ankaradaysa ben sahiplenmek isterim

Mustafa Akyol' Alıntı:
Sevgili Dostlar,

İki yıl önce iki adet su kaplumbağası aldım.Ancak bakımında zorlanıyorum.Şehir dışına çıkacağım zamanlar kaplumbağalarıma bakacak kişi bulamıyorum.O nedenle kaplumbağalarımı sevgiyle ilgiyle bakabilecek birilerine vermek sahiplendirmek istiyorum.

merhaba,

kocaeli-istanbul civarındaysanız sahiplenmeyi çok isterim.

teşekkürler.

Mustafa Akyol' Alıntı:
Sevgili Dostlar,

Merhaba. İstanbul da yaşıyorum. Kaplumbağalarınızı sahiplenebilirim.

ankarada mısınız? eğer öyleyse bir ablam için kaplumbaga arıyorum ben alabilirm

Geri