Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam çok ürkek oldu

kübra o çok kötü oluyo ya bide bırakmıyo dimi ben elimi kaldırdım hala bırakmıyo sallanıyo havada hem gülüyorum hem bağırıyorum kıysam fırlarçamda tabi yapamıyorum zor bi durum :)

Evetttt.. Hâlâ acıyor parmağım. İz kalacak sanırım. Tuttu bir de kopartmaya çalışacak gibi kafayı içine çekip çekiştirior yukarıda sallanıyor... Ama fırlatmaya da korkuyorum... Elimi yavaş yavaş sallıyorum aşağı yukarı sağa sola bu da işe yaramazsa yem kutusu gösterimi o da olmadı kafasına hafifçe vuruyorum.... 10 cm'lik el kadar boyuyla böyle... Daha da büyüyünce yandık... :D

hahha aynı tepkiler.....hele koparmaya çalışması çok komik ya kafası kabuğuna giriyo iyicene deliler ya :D bende dün düşünmeye başladım kübra büyünce napcam diye? en çok minik için endişeleniyorum x/

Geri