Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam gözünde sorun var lütfen yardım edin

Tamam dediğiniz şekilde yapacağım. Etkisi ne zaman olur acaba gözlerini ne zaman açmaya başlar?

İlaç yeterli şekilde girdiği taktirde 2-3 haftada düzelir. Yalnız göz içindeki iltihap taşlaşmış ise süre 1 ayı bulabilir.

Hayvan göremediği için tedirgin. Bundan dolayı yemede iştahsızlığın nedenlerinden biri de bu.

İlacı uygularken ağız kısmını temas ettirme değerse hemen temiz su ile yıka ve peçete ile sil.

İnşallah düzelir. O zaman ara vermeden 2-3 hafta ilacı damlatmam mı gerek? Evet çok tedirgin elime aldığımda çok korkuyor. İştahsız ama akşamları yemleri suya atıyorum bulmasına yardım ediyorum azacık yiyo

Gözleri açılana kadar devam edeceksin. Şiş inip iltihap temizlendikten sonra yani net görüş sağlayana kadar damlat. İlaç iyileşmeden biterse yeni alırsın.

Yedirebildiğin kadar yem yedir. Bünyesi güçlensin.

Tamam teşekkürler cem bey bi gelişme olursa haberdar edeceğim sizi

Geri