Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam hakkında

Nergis.

Bronz 4 Üye
Merhaba, maddi ve manevi olarak bakımına yetişemediğim için kaplumbağamı ekipmanları olan birisine sahiplendirmek istiyorum.

Balıkesir merkezdeyim mümkünse şehir içi veya gelip alabilecek birisi olursa kaplumbağam için daha iyi olur. Teşekkürler..

Birde burada kaplumbağaların yaşadığı Değirmen Boğazı diye bir tabiat parkı var acaba orada yaşayabilir mi farklı tür kaplumbağalar ile yoksa zarar görür mü ?

Farklı türden kasıt sizin kaplumbağanız res ise olmaz. Resler yerli türlere göre daha yırtıcı ve beslenme zincirinin üst halkasıdır. Oradaki habitata zarar verir. Bu sebeple devlette yasak getirdi.

Benim kaplumbağam kırmızı yanaklı . Oradakilerde kırmızı değildi fotoğraftaki gibiler . Res mi oluyor acaba oradakiler ?

Ekli dosyalar

• 2A17F6C1-C0F0-416A-87CA-99B52F1FB73E.jpeg
    2A17F6C1-C0F0-416A-87CA-99B52F1FB73E.jpeg
    190.6 KB · Görüntüleme: 20
Bunlar çizgili dere kaplumbağası. Çok fazla hayvan var. Bunlar resi rahat bırakmaz. Sahiplendirme yoluna gidin.

Bunlar çizgili dere kaplumbağası. Çok fazla hayvan var. Bunlar resi rahat bırakmaz. Sahiplendirme yoluna gidin.
Kendim bakmaya devam etmeye karar verdim. Ömürlük akvaryumunu alıp tüm ekipmanları da zamanla değişeceğim .

Sahiplendirme kısmından çıkarabilir miyim veya siz çıkarır mısınız

Geri