Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam öldü mü?:(

BoluBeyi

Bronz 5 Üye
Şimdi eve geldim, 1 haftadır hasta olan kaplumbağam yana yatık bir şekilde su yüzeyinde duruyor. Sudan çıkardım, hiç bir hareket yok. Kaplumbağam öldü mü şimdi? :(

Cvp: Kaplumbağam öldü mü?:(

Başınız sağolsun. Çok üzüldüm.

Teşekkür ederim, az önce toprağa gömdüm:(

başınız sağolsun :( kurtaramadınız demek :( neredeyse şu ana kadar forum içinde akciğer enfeksiyonuna yakalanan kaplumbağalardan hiç kurtulan olmadı hep hüsran... ne illet bir hastalık... çok acı..

Teşekkür ederim herkese, şimdi diğer kaplumbağam sağlıklı gözüm gibi bakıyorum ona.. Aslında diğeriyle aynı ortamda duruyorlardı hep, sadece onun hastalanmasına da anlam veremedim hala.

Dreamland' Alıntı:
Kafası ve ayakları sarkıyormu?
benim kininde sarkıyo ama gözleri açık ve nefes alıyo kafasını cıkarıp bide bir kısmı diğerine göre havada lütfen cevap verin benim kisine ne oldu ? çok korkuyorum :(
:'( :59:

ayçapaşa' Alıntı:
Dreamland' Alıntı:
Kafası ve ayakları sarkıyormu?
benim kininde sarkıyo ama gözleri açık ve nefes alıyo kafasını cıkarıp bide bir kısmı diğerine göre havada lütfen cevap verin benim kisine ne oldu ? çok korkuyorum :(
:'( :59:

Nasıl havada? Tam olarak durumunu açıklar mısınız? Suda mı eğri duruyor?

Bnimki coook hasta.dun vitamin ve antibiyotik iynesi yaptilar.bugun momografiye cagirdilar annem goturmedi.yine yamuk yuzuyo.biraz iyi yamuk yuzmesi istahida acildi ama sizin dediginiz gibi hep uyuyo.uyaniyoda ama yamuk hala

Bnim kaplumbagamda yamuk yuzuyor.hastalandi :'( iyne yapilirken nasil cirpindi :'( sanki bi bebek anneee diye cirpiniyo gibiydi

Doktor sabah oluyo tam dersimin vaktiyle cakisiyo.annemde umursamiyo hayvanimi :'(

Bugunde iyne yaparlar miydi ki. :'( tedavisini mi sarstim bilmiyorum. Boyle her gun iyne mi yapiyorlardi ki? bilen varsa soylesin lutfen

Antibiyotik tedavisi bir hafta eğer iyileşme olmazsa 10 gün kadar olabilir. Ancak tedaviyi aksatmamalısınız. Tedavi her zaman iğne ile olacak değil ama veteriner sizde o yöntemi uygulamışsa genede devam etmelisiniz.

Geri