Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağam öldümü

CANSU SELENA

Bronz 5 Üye
[size=medium] ben kaplumbağam biraz canlansın diye güneşe koymuştum 1 saat durdu sonra aldığımda elime hiç har:'eket etmedi nereye oynatsam kafası sarkıyo acaba ölmüşmüdür :'(

Cvp: kaplumbağam öldümü

kafası sarktığına göre üzülerek söylüyorum..evet:(

ama kabuğu fln sem sert :( offf bn çok seviyodum kağluşumu keşke canlanabilse :( resmen ağlıyorum yaaa :,( bu ağlamayla evi sel götürücek bn çok bağlanmıştım kaplumbağama :( offf

kafası fln hala sarkıyo ama yaşıyomuş böle yüzmeye fln çalışıyoo yuppi hareket ediyo biraz

Umarım iyi olur siz gözlemlemeye devam edin.

Güneş çarpması yüzünden bende 1 kaplumbağa kaybettim. Direkmi alıyordu güneşi yoksa gölgelik bir alanı varmıydı ?

güneşlendirirken gölge alan bırakmayı unutmayın..durumu nasıl şimdi?

Dreamland' Alıntı:
Güneş çarpması yüzünden bende 1 kaplumbağa kaybettim. Direkmi alıyordu güneşi yoksa gölgelik bir alanı varmıydı ?

gölgelik alan vardı ama bayıldı sanrım bi an ama sonra düzeldi 1 saat fln hareket etmedi . bnde öldü sandım

0084812254' Alıntı:
güneşlendirirken gölge alan bırakmayı unutmayın..durumu nasıl şimdi?

durumu şimdi iyi bi an öldü zannettim :( ama öncedende konu açmıştım nerdeyse 1.5 aydır yemek yemiyor ve halsiz düşüyo

Geri