Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam sürekli uyuyor hareket etmiyor

RE: lütfen yardım ediinn:(

mailto:/forum/showthread.php?tid=16

Kurallar bölümünü açıp bakmadığınız ne kadar belli!

Ben ilk kurallara girdiğimde yeni üye olurken tc kimlik numarasıyla üye olunduğunu anlatıyordu sizin dediğinizde baktım kurallar vardı

Edit tubidik: Türkçe'mize özen gösterelim.

Yanlış yere bakmışsın öyleyse.
mailto:/forum/showthread.php?tid=16 = Kurallar.

Pardon bu konuya girmeyeceğim dedim ama artık saygısızlık ediyorsunuz sözde ''HaywanSewer'' Konuyu okumuş olsaydınız bizim gibi yanlışlığa düşüp bir su kaplumbağasının daha ticarete alet olmasını sağlamazdınız.Hiç haddim yok ama saygınızı takının lütfen.Verdiğiniz cevap hiçde hoş değil en azından benim hiç hoşuma gitmedi böyle cevapları benim bildiğim küçük çocuklar verir,''hiçde bile''...
Kendimi tutamadım,diğer üyelerden özür dilerim...

14 yaşında bu üye. Aslında küçük sayılmaz ama... Yakıştıramadım bu davranışı yanii...Esefle kınıyorum. Zaten bu aralar morelim bozuk. Biri kaplumunu kendi elleriyle sıkarak öldürür, biri hayvansever geçinip hayvana önem vermez... Ağlamak istiyorum yaaa... Siteyi hayvan düşmanları sarmışşş... :( :( :(

oooofff sizle uğraşamam nebiçim forum bu bee

bizim de sizin gibilerle ugrasmaktan pek memnun oldugumuz söylenemez ama :)

Biz de çok üzüldükkkkk.... Ama doğrular insana acı gelirmiş...

Forumumuzdan memnun değilseniz sizi zorla tutmuyoruz ve sizinle laf yarışına girecek değiliz bakın tüm herkes adına konuşuyorum çünkü herkes şu an size karşı anlasanıza yanlış olan sizsiniz...

Biz üye kaybetmeye değil kazanmaya çalışıyoruz.Ama bu forumda bu konuda gerçekten hayvanların,bakın kaplumbağaları geçtik bütün hayvanları sevenler için onlar için her konuda en iyisini anlatıyoruz ve anlamaya çalışıyoruz.

İyi.

Edit tubidik: Türkçe'mize özen gösterelim.

Hala kurallara uymuyorsunuz !
Siteden attırmak istemiyorum bu konuyu başyöneticiylede konuşmayacağım kaplumbağanız olduğu için !
Bizde sizinle uğraşmaktan memnun değiliz kusura bakmayın ama.Hayvanseverim diye geçinip o kadar laf anlatmaya kaplumbağa alıyorsunuz.
Sizden yaşça büyük insanlarla böyle konuşamazsınız.En azından ben buna forumda izin vermiyorum !
Bu kadarda basit.
Yaşıda geçtim ister sizden beş yaş küçük olsun onada saygısızlık kimse yapamaz.Neyse burası kavga meydanı değil,bir şeyler öğretme üyelerimize yardım etme ve kaplumbağa almadıysa engel olma sitesi sanırım açık ve net.

Konuyu kilitliyorum.Kaplumbağanız hakkında sorunuz olursa yeni konu açar sorarsınız.Tabi kurallara uygun açarsanız memnun olurum,konu kilitmeyi sevmiyorum.

Geri